Монгол | English

Дуудлагын төв

7004-7004

Утас

976-11-342420

Факс

976-11-343061

Цахим шуудан

info@ubedn.mn

ЦАХИЛГААН ШУГАМ ТОНОГЛОЛД ЗАСВАР ҮЙЛЧИЛГЭЭ ХИЙХ 04 ДҮГЭЭР САРЫН ХУВААРЬ

     

 

       

 

Өдөр

Дүүрэг

Засвар хийх  цаг

Засварт хамрагдах объектуудын тоймчилсон байрлал

 

IV/1

Төв аймаг

11:00-18:00

 Баян-Өнжүүл сумын хэрэглэгчид

 

Баянгол

10:30-18:00

 

9-12, 21-р хороо Горьки 1-42, Зүүн Ард Аюуш 5-17, 25, Зүүн наран 7, 8, Дунд наран 1-10, Дэнж 1, 2, задгай, Даваа 1,2-р гудамж, 176-р цэцэрлэг, Гурван санчир өрхий эмнэлэг, БГЗД дэргэдэх цагдаагийн 1-р хэлтэс, Бурханы хайр халамжийн төв, 21-р хорооны цогцолбор, Цаг уурын станц болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Баянгол

10:30-18:00

13-р хороо 3-р хороолол 1-11, 20, 26-р байрууд, 76, 77-р цэцэрлэг, 13-р сургууль, Нэкст электроникс ХХК, Төрийн банк Өргөө төв, Боса Импекс ХХК, Хас банк 16-р төв болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Баянзүрх

11:00-17:00

19, 22-р хороо 16-р хороолол 1-5, грийн аппартмент 39А,Б,В, Нью таун 43А,Б, Да хүрээ 43а,в, 66е,ё, СОТ 1, 3, 10, 11, Тамирчин 1-7, ТЭЦ 3-р байрууд, Алтан-Өлгий 13-19-р гудамж, 168, 169-р цэцэрлэг, Аз хишиг цэцэрлэг, 19, 24-р хорооны цогцолбор, Хонгор унага ХХК, Цагаан хаш ХХК, Асио ХХК, ТБТЭ ХХК, Далай тэнгис ХЭАА, Суман гүн трейд ХХК, Идэр Авиэйшн Монголия ХХК, Бугат Алтай ХХК, Урьхан түрүү ХХК, Богц Оюут ХХК, Пертостар ШТС-13 болон тэр орчмын хэрэглэгчид   

 

Налайх

10:00- 13:00

1-р хороо Баянзүрхийн 1-7-р гудамж, Өндөр настны гудамж, Нэг цэгийн үйлчилгээ, Өрхийн эмнэлэг, хорооны цагдаа болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Налайх

14:00-18:00

4-р хороо Туул 1-18-р гудамж, 123-р цэцэрлэг Б байр, ТВ-Дахин Дамжуулах Станц болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Төв аймаг

10:00-17:00

Зуунмод сум Зам анги ХХК, Зэндмэнэ суварга, 5-р сургууль, ДЭХГ, Уурын зуух, Сэргэлэн, Баянхошуу, УАА задгай, 5-р хороо, жишиг хороололын гэр хороолол, Цэвэрлэх байгууламж болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Төв аймаг

10:00-15:00

Зуунмод сум 15-20-р байрууд, Нэгдсэн эмнэлэг, Өрхийн эмнэлэг, Эмэгтэйчүүдийн зөвлөл, Эрүүл мэндийн газар, Мандухай,Төв эм хангамж, Түрлэг цайны газар, Тусгал төв, Ар булаг болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IV/2

 

Хан-Уул

10:30-18:00

УСУГ худгууд, Бага тэнгэр сити ХХК, Суруга монгол ХХК, Зүүнбаян рефайнери болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Баянзүрх

10:30-17:00

5, 19, 21, 22, 27-р хороо Цайз 25-59, Ганц худаг задгай, Жамсран уулын ар 1-6, жамсран уулын өвөр 1-9, Алтан-Өлгий 20-36, Баруун Алтан-Өлгий 20-37, Зүүн Алтан-Өлгий 8-14, Дунд дарь Эх 27, Монель 8-53, Монель уул 5-р гудамжууд, 137-р бага сургууль, Содон мебель ХХК, ЗХ-ний 310-р ЦА, Эвт чулуу ХХК, ШШГЕГ-ын 407-р анги, Баривчлах байр, Үнэгтийн уул ХХК болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Баянзүрх

11:00-16:00

1-р хороо 12-р хороолол 22-28, 30, 55А, 55Б, 55В, 57-59, 63, Токио 55А, Хоршоолол 64/2-р байрууд, Голомт-29, ХҮЧ-57, Хайрхан, Нарлаг сансар, Сансар өргөө, Нархан, Соёмбо 27,28 СӨХ-үүд, 22-р цэцэрлэг, Мамбадацан ХХК, Мон хангай трейд ХХК, Сити шоп 83, Таац мандал ХХК, Хотын номын сан 3-р салбар, Шагнуурын мандал, Мобиком корпораци ХХК, Билэгтвай ХХК, Дөрвөн улирал, Байган ТҮЦ, Замын хөдөлгөөний удирдлагын төв, ЭЭМА ХХК, Жамсрандорж павилон, Их соёмбо ХХК, Очирбат ХОС, Мон-амар ХХК, Топуна ХХК, Аагфарм, Хүүхэд гэр бүл хөгжлийн Өнөр бүл төв, Тэлмүүнлхам констракшн ХХК ойр орчмын хэрэглэгчид.

 

Налайх

10:00-13:00

7-р хороо Өвөр шандын 1-16-р гудамжны айл өрх. Мягмарсүрэн халуун ус болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Налайх

14:00-18:00

7-р хороо Өвөр шандын 5А-11А-р гудамжны айл өрх.

 

Төв аймаг

11:00-18:00

Эрдэнэ сум Өлзийт зуслан.

 

Төв аймаг

10:00-15:00

Зуунмод сум Зам анги ХХК, Зэндмэнэ суварга, 5-р сургууль, ДЭХГ, Уурын зуух, Сэргэлэн, Баянхошуу, УАА задгай, 5-р хороо, жишиг хороололын гэр хороололын ахуйн хэрэглэгчид, Цэвэрлэх байгууламж

 

IV/3

 

Хан-Уул

10:30-18:00

4, 5, 6, 8-р хороо Арцат 1-18, АЗЗ 1-3, АШ-80, Яармаг 1-21, Сонсголон 3-9-р гудамж, Шинэ Өргөө 601, 602, 605-610, 623-627, Гарден вилла 186/1-2-р байр, 41-р сургууль, 71, 145-р цэцэрлэг, 29-р ясли цэцэрлэгийн комбинат, Хан-Уул УҮГ, 4-р хорооны цогцолбор, Таван баатар ХХК, Монгол уншлагын дээд бодь хийд болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Баянзүрх

10:30-18:00

12-р хороо Төмөр замын 1, 2, Чулуун овоо 1, 4-7, Чулуут 1, 2, 4, 5, 7, Чулуут АОС 1, 4-7, Өсөх гурван тогтох ХХК, Иргэн Отгонбаяр, Болдбаатар, Өлзийсайхан, УВТ инвест ХХК, Иргэн Ганзори, Сод монгол ХХК болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Баянзүрх

10:30-16:00

13-р хороо Алтан тэвш АОС-ууд, Вэлл март ХХК, БЗД-н нийтлэг үйлчилгээний газар, Иргэн Ганрдэнэ, Батоникийн хүрээлэн, Нарны зам 99-р байр шинэ ОС болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IV/4

 

Хан-Уул

13:30-15:00

11-р хороо Гурван оргил таун, Эрин Монгол ХХК, Энэрэл интернэшнл ХХК, ХУД-н НҮА ОНӨААТҮГ, Богд хааны ордон музей, ЦЕГХХТ-барилга 3-р байр, Оргил-46, Шинэ-84, Ноблес, Богдын өндөр, Оргил хотхон, Оргил-8, Од, Ордон, Нархан өргөө СӨХ-үүд, 46 В,С,D,E,F, 48/1,2, Оргил 48А, 52, 54, 54А,Б,В,Д, Ноблис 66, 68-р байрууд болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Баянгол

10:30-18:00

20-р хороо ТЭЦ-4 1-р гудамж, Шунхлай трейд, Шинэ зуун барилга, Ти Эс Эм Жи Эм ХХК, Цахиурт хүдэр, Саяан жигүүр, Иргэн Цогтбилэг болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Хан-Уул

10:30-14:00

11-р хороо Гэрэлт хотхон 17, 19, 23, 25 байрууд, Гэрэлт хотхон СӨХ, Цацралт хаус ХХК, Баясалгийн холдинг ХХК, Жинхэнэ уянга ХХК болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Хан-Уул

14:30-18:00

11-р хороо Грийн вилла 201-208 байрууд, Зайсан РВГ СӨХ, Ворлд организ фүүдс ХХК болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Чингэлтэй

10:30-18:00

9, 10 хороо Зүүн дэнж 1, Дэнж 34, 37, 57, 59, 60, 69-р гудамж, Давхарбаяр /вакум цонх/, Хувь цагаан од ХХК, Ээжийн буян /хүнсний дэлгүүр/, Халуун ус, ЛХТЭМӨ ХХК, Дуут улаан ХХК, Балдирган, Ууганбаяр /АОС/, Цагаан байр, ХҮРД-ХХК /ДЭНЖ -1000 ЦТП/, Бат /худалдаа үйлчилгээ/, Сүрэндорж /авто засвар/, Мон-Аналитик /ШТС/, Монпетекс ХХК болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Баянзүрх

11:00-17:00

4, 7-р хороо 15-р хороолол 1-5, 8, 10-14, 23, 24, 35, 40, 41, 60-66, 120-р байрууд Блюскай гарден, Эрчим орд, Баз итернэшнл, Хаан банк, Жоби 37, БЗД-ийн НҮГ-2 ӨНААТҮГ, Хэмжил зүй дэлгүүр, Улаанбаатар сан, Ундармаа авто худалдаа, Батхаан групп ХХК болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Сүхбаатар

10:30-13:00

11-р хороо 100 айл 41 АБ байр, Гэрэлт зам инвест ХХК, Сэлбэ экспресс ХХК, Заг ХХК, Цогт трейд, Ихэр сутай ХХК, Асто групп ХХК болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Сүхбаатар

14:00-18:00

10, 11-р хороо 100 айл 65А-В, 68, 86, Цагдаа 64, 72-р байрууд, Зүүн сэлбэ 4, 10-р гудамж, Арьсны өвчин судлалын үндэсний төв, Сайн хөрш нийгэмлэг, Сэргээн засалт сургалт үйлдвэрлэлийн төв, Жин туул ХХК, Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар, Тамга тэмдэг газар, Бүүх ХХК болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

 

 

 

 

IV/5

 

Баянзүрх

11:00-15.00

26-р хороо УСУГ худгууд

 

Сүхбаатар

11:00-18:00

11-р хороо 100 айл 41 АБ байр, Гэрэлт зам инвест ХХК, Сэлбэ экспресс ХХК, Заг ХХК, Цогт трейд, Ихэр сутай ХХК, Асто групп ХХК болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Баянзүрх

10:30-17:00

8, 12, 13-р хороо Жанжин 7, 10, 19-25, Улаанхуарангийн 1-5, Чулуун овоо 1-8-р гудамж, Алтан тэвш АОС-ууд, Техник форум, Миш маш, Монскан, Магнай трейд ШТС-98, Элмеко, Шим өгөөмөр, Мобиком корпораци, Түмэн сант тэнгэр Инкозон, Одод, Уянга, Сэрж интернэшнл Вэлл Март ХХК-ууд, БЗД-н Нийтлэг үйлчилгээний газар, Батоникийн хүрээлэн болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Сүхбаатар

10:30-17:00

 

9, 10-р хороо. 11, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24А, 28, 29, 30, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 26, 43Б, 46, 52, 53, 54, 47, 48, 62,-р байрууд. Алтайн 11-14 гудамж, Зүүн түгээх Төв, Замын хөдөлгөөний удирдлагын төв, 17-р цэцэрлэг, Чөлөөт хэвлэл сан, Магнай трейд ХХК, Эн Би Си ХХК, Улаанбаатар зам засвар арчлалт, НТЗ авто бааз, Моннис интернешл ХХК, Одкон Тех ХХК, БСБ Электроникс ХХК. Герентологийн үндэсний төв, Глобал удирдагч дээд сургууль, ОСНААУГ-Зүүн түгээх төв, ОСНААУГ-ХҮТ5, Мон-Хятад найрамдал сургууль, СУИС-2р байр, Энэр АЗИ өрхийн эмнэлэг, 234-р цэцэрлэг, 69-р цэцэрлэг, 16-р сургууль, Чингүнмандал цэцэрлэг,

 

Сүхбаатар

10:30-18:00

13, 14-р хороо Хандгайт 1, 2, 30-43, Ногоон талбай 1-6, Хайлааст 8, 13, 14, 20, 25, Рашаантын 5-15, Сургуулийн 44, 45 гудамж, Нийслэлийн өмчийн харилцааны газар, АНУ сервис ХХК, Хүрд ХК, 51, 150, 248-р цэцэрлэг, 35-р сургууль, СБД-ийн ЖДҮ төв, 14-р хорооны цогцолбор болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Налайх

11:00-18:00

5-р хороо Гандан-Уул, Гандан-Ам гэр хороолол, 70-80-р байр, Городок, ЗХ-ний 337-р ЦА, Аржанчивлан рашаан сувилал болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Төв аймаг

10:00-18:00

Зуунмод сум Дэнж, Зүүндэлгэр, Энхтайван, Манзушир гэр хороолол, Могол ноос ХХК, Овооны энгэр ХХК, Хөдөлмөрийн хэлтэс, 40,41-р байр орчмын ахуйн хэрэглэгчид

 

 

 

IV/6

 

Сонгинохайрхан

11:00-17:00

22-р хороо Баянголын ам ОХУ-ын Элчин сайдын яамны зуслан болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Баянзүрх

13:30-17:00

 

26-р хороо УСУГ худгууд

 

Сонгинохайрхан

10:30-18:00

22-р хороо Үзэмж үзэхүй судлал, Баянголын амны хэрэглэгчид

 

Сонгинохайрхан

11:00-18:00

22-р хороо Найрамдал зуслан, Найрамдал зуслангийн ажилчдын байр болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Баянзүрх

10:30-18:00

 

11 хороо Булгачин, Төр хурахын ам,  Хонхор орчмын бүх хэрэглэгчид, 3066 цэцэрлэг, 421-р анги, Хар үнэг ХХК,  Үйлстэй ХХК,  Энх сэржим ХХК болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Баянзүрх

10:30-18:00

 

11 хороо Хонхор тосгоны айл өрх, ААН-үүд

 

Баянзүрх

10:30-18:00

 

10,23-р хороо, Улиастайн 1, 3, 3Б,В, 15, 18, 24, ТЗ-ын 27, Сургуулийн 1-4, 7, Хангамжийн 1-4-р гудамжууд, Жэсонтаян ЗБН, Цэнд-Оюу ББН, Аюурзана эсгийн цех, Асио 073-р дэлгүүр , Дүлихэ, Асгат сервис, Хөдөөгийн тээвэр, Эх хөгжил, Бриллиант, Агро тех импекс ХХК-ууд 6-р цэцэрлэг болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Баянзүрх

10:30-16:00

10,23-р хороо Улиастайн 1,3,3Б,3В, Баатархайрханы 1,4,5,6,9-р гудамжны айлууд, 6-р цэцэрлэг Агро тех импекс ХХК болон ойр орчмын хэрэглэгчид

 

Баянзүрх

10:30-17:00

1, 2-р хороо Доржийн 13/5, 13/6,13/7, 16-р байр,  ШУТИС-КТМС, Сэлэнгэ пресс, болон ойр орчмын хэрэглэгчид

 

Налайх

11.00-18.00

Аржанчивлан рашаан сувилалын хэрэглэгчид.

 

Төв аймаг

10:00-13:00

Зуунмод сум Жишиг хороолол-1 орчмын гэр хороололын ахуйн хэрэглэгчид

 

Төв аймаг

14:00-17:00

Зуунмод сум Жишиг хороолол-2 орчмын гэр хороололын ахуйн хэрэглэгчид

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IV/7

 

Хан-Уул

11:00-18:00

12, 13-р хороо Малчин 1-10, Сонсголон 27, 29, Хайрхан 1-10, Хапитат 1-24, ЦАБ 1-19, 4,5,7-р хэсэг, Туслах аж ахуйн гудамжууд, 190-р цэцэрлэг, 016, 120, АА 326-р ЦА, Шимт газар ХХК, Монгол увидас ХХК, МТ ШТС-123, Голден лийф ХХК, Хүүхэд гэр бүлийг дэмжих сан, Гэрэлт ирээдүй глобал боловсрол ХХК, Хасу мегаватт ХХК, МХГ /морин пост/, Тэнгэрийн зам ХХК болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Баянзүрх

11:00-15.00

26-р хороо УСУГ худгууд

 

Хан-Уул

11:00-18:00

12, 13-р хороо Малчин 1-10, Сонсголон 27, 29, Хайрхан 1-10, Хапитат 1-24, ЦАБ 1-19, 4,5,7-р хэсэг, Туслах аж ахуйн гудамжууд, 190-р цэцэрлэг, 016, 120, АА 326-р ЦА, Шимт газар ХХК, Монгол увидас ХХК, МТ ШТС-123, Голден лийф ХХК, Хүүхэд гэр бүлийг дэмжих сан, Гэрэлт ирээдүй глобал боловсрол ХХК, Хасу мегаватт ХХК, МХГ /морин пост/, Тэнгэрийн зам ХХК болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Баянзүрх

10:30-18:00

21-р хороо, Дунд дарь Эх 1-17, 18-19, Сэлбийн 12-18, Сэлбийн 27-32, Жамсран уулын өвөр 1-6 гудамж, Петро стар ХХК болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Баянзүрх

10:30-18:00

28-р хороо. Хужирбулангийн 5-6, 36, 38, 40-46, 11-83, Хужирбулангийн эцэс орчмын хэрэглэгчид, 28-р хорооны цогцолбор, өрхийн эмнэлэг, 120-Р Сургууль, 015-Р Анги, 311-р цэргийн ангийн полигон, иргэн Оюунцэцэг Эсгий цех, Хаан шоргоолж ХХК болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Баянзүрх

11:00-17:00

6-р хороо 13-р хороолол 8, 15, 27, 31, 40, ЭТӨЧ-66, ХД-38, Эрхи 13Б байрууд, Тулга хотхон, Сэлбэ 64 СӨХ, Эв нэгдэл биднийх СӨХ, 59-р цэцэрлэг, 21-р сургууль, Оцело сэргэлт өрхийн эмнэлэг, БЗД Усан спорт сургалт, Эрүүл мэндийн хөгжлийн төв, Еховагийн гэрчүүд, Бум-Эрдэнэ протек, Цэцэнхангай, Монолит ХХК, Шинэ Од, Хөгжил Оргил төв, Таштвер ХХК, Баярцэцэг хотхон кафе, Маркетплейс ХХК, Зэл Унага, Алейкс ХХК, ТБААУТ, Залуу идэр ХХК, Даяарх ХХК, Хатант интернешнл ХХК, Македоны нэгдсэн үйлчигээний төв, Оюуны ундраа ХХК, Эвридэй интернешнл ХХК, Цогмар ХХК, Улз гол ХХК, Люкс Хаус, Хан талст, Эрчим-Арт ХХК, Цээлтуул, ганболд барилга, Талст сервис, Комптрейд ХХК, Бөхийн өргөө, Миват интернешнл ХХК, Агаса ББН, Хурилдуур ХХК, Ванхүү ХХК, Ангария трейд, Намодс фүүд ХХК, Эм Эн Эм Ти ХХК, Су Энд Ба Солонго дэлгүүр, УБ хотын музей, ЭМ ЭС ЭН ДИ ХХК,ХЭ-БА ХХК, Ионсейсамба ХХК, Үндэсний бууз кафе, Демос ХХК, Нэгдэлч ХХК, Хүмүүнлэгийн ухааны их сургууль, БИАС оюутны 2-р байр, ЭМШУИС оюутны байр, МУБИС оюутны байр, СЭЗДС оюутны байр, МУБИС 1000 байр болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Налайх

10:00- 18:00

3-р хороо Дэнж, Бадралын гудамжны хэрэглэгчид, 48-67-р байр, АНУ хотхон, Лакоторын цэргийн анги, Мера тэсрэх бодисны үйлдвэр, Ерөө импекс ХХК, 323-р цэргийн анги болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Багахангай

10:00- 18:00

2,3-р байр, Алтаргана гэр хороолол, УСУГ, Цэцэрлэг, Хаан банк, Хөдөлмөрийн хэлтэс болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Төв аймаг

10:00-13:00

Зуунмод сум 4-р сургууль, Уурын зуух, гэр хороолол Б3-7-р гудамж, Цэцэрлэг болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Төв аймаг

14:00-17:00

Зуунмод сум Зүүндэлгэр гэр хороолол А1-10-р гудамж болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

IV/8

 

Сонгинохайрхан

10:30-18:00

3, 4, 20-р хороо 1, 5-р бааз, Хангамж 1-5, хуучин цэргийн хотхон 1-12, Алтан тариа 1-3, Баганаран 45-1-9-р гудамжууд, Нефть 1-3-р 27, 1-3-р 30, 10А-В, 35, Хүнсчид-29, 37 Толгойт 33-р байрууд, 228-р цэцэрлэг, Хан өндөр ширээт ХХК, Петровис трейдинг, Алтан жолоо импекс, Хишиг дөл ХХК, Жинст цамхаг ХХК болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Налайх

10:00- 18:00

3-р хороо Аж үйлдвэрийн парк.

 

Багахангай

10:00- 18:00

Үнэгтэй гэр хороолол, УСУГ контор, сургууль, ОБГазар, Эрчим хүч болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Сүхбаатар

10:30-17:00

8-р хороо Оюутны гудамж 11-р хороолол 10, 43, 46/3, 48Б-р байр   МУИС-н Худалдаа үйлдвэрлэлийн ДС, Биеийн тамир, спортын газар, Улаанбаатар хотын захирагчийн ажлын алба, Улаанбаатар зам засвар арчлалт, Боловсролийн их сургууль, 42-р цэцэрлэг, Шонхор ДС болон тэр орчмын хэрэглэгч

 

Баянзүрх

10:30-17:00

10, 12-р хороо Жанжины 12-21-р гудамж, 69-н айл, 20-р цэцэрлэг, БЗД-ийн нийтлэг үйлчилгээний газар, 12-р хорооны цогцолбор, Мон-Хангай трейд ХХК, Ботаникийн цэцэрлэгт хүрээлэн, Бодь зул сан, Алтан гадас трейд, Мобиком корпораци, Жаргалант, Сайрын харгана, Махаяан дарь эх сүм, Си Пи Эм Си, Вэлл Март ХХК болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Чингэлтэй

10:30-17:00

11, 12, 13-р хороо Булаг 1-10, Сургуулийн 13, 14, Цогзолмаа/амины орон сууц халаалт/, Отгонбаяр, Чойжоохүү/цайны газар/, Наранбаатар /халуун усны газар/, Золбаяр/халуун ус/, Жавзандулам, ЧД-12-р хорооны цогцолбор, 61-р сургууль, Мон агро трейд ХХК болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Төв аймаг

11:00-13:00

Сэргэлэн сум Соёлын төв, Худаг, Гэр хороололын хэрэглэгчид

 

Төв аймаг

14:00-17:00

Сэргэлэн сум Сургууль, Уурын зуух, Гэр хороолол, Холбоо болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

 

 

 

 

IV/9

 

Сонгинохайрхан

10:30-18:00

20, 22-р хороо Хүнс трейд 48 байр, Хилчин 1-5, Үйлдвэрлэл 1-3-р гудамж, Хүнсний нөөцийн салбар, Хүнс трейд, Мангүүд ХХК, Аммиак зоорь, Орбит комплекс ХХК, Есөн од ХХК, Үүрт гоулд ХХК, Хос хүнс ХХК болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Баянзүрх

10:30-17:00

21-р хороо Ганц худгийн задгай, Бага дарь эх 1-12, Дарь-Эх 2-6, 10, 11, Сэлбэ 28-46-р гудамж, ШШГЕГ-н хорих 441-р хорих /шинэ/, Хорих ял эдлүүлэх алба, Иргэн Батболд, иргэн Батсуурь /Ангрол-ойл ХХК/, иргэн Батболд, Содмонгол групп ХХК, Морьд хур ХХК/иргэн Гантуул/, иргэн Чойдогжав, Кевико ХХК, иргэн Ганбат, Сод Монгол ШТС-35, Петростар ШТС-32, 127-р сургууль, 21-р хорооны цогцолбор болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Сүхбаатар

10:30-17:00

3-р хороо 5-р хороо 2А, 8Б, 9Б, 14А-17Б, 20Б, 24Б, 28Б, 31Б, 39Б, 45Б-р байрууд, Наран Трейд, Наран их дэлгүүр, Монгол орос хамтарсан 3-р сургууль,  СБ ЭМН салбар амбулатори, 54, 160-р цэцэрлэг, Далай ээж зах болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Чингэлтэй

10:30-17:00

12, 13, 14, 15, 16-р хороо Cургууль 4-9, 21-30, 33-35, 43, 46, Жаргалант 1-9, 40, 45-55, 57-73, Булаг 1-10, 12, 20, 22, Нуур 8-10, 22, гудамж орчмын хэрэглэгч, Янмал, Түвшин ундраа, Петро стар ШТС-19, Мөн чанар, Цом, Гайхмаараа Буян арвижих, Мон Агро Трейд, Гурван чанар, МЦХК САЛБАР ВТС 6, Энэрэнгүй сэтгэл, Скайтель Хайлааст /инк/, АНУ Сервис /72-р/, Жи МОБАЙЛ-568 /ин,ану сервис,  Бэлчир компани, Оч Бар  Хан Уул ХХК-иуд  Хүүхдийн төлөө үндэсний төв, Энэбиш, Буянбат, ЭГБ ЗБН болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Сүхбаатар

10:30-16:00

3, 5-р хороо 18, 19,20, 24, 26-р байрууд МОНТАРАГ ХХК, СБД гэрэлтүүлэг, Зөгийн үүр СӨХ, Гацуурт ХХК, Наран их дэлгүүр,  СНОУФИЛДС ХХК, АЭРОФЛОТ, ОСНААУГ ХҮТ-8, Наран трейд ХХК, Сэлэнгэ СӨХ, Ласточка цэцэрлэг, Жи мобайл ХХК , Авилгатай тэмцэх газар болон ойр орчмын хэрэглэгчид.

 

Төв аймаг

10:00-13:00

Зуунмод сум 3-р багийн гэр хороололын                 А0-11-р, 36-39-р гудамж, Б1-9-р гудамж болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Төв аймаг

14:00-18:00

Зуунмод сум 3-р багийн зүүн хойд хэсэг болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

IV/10

 

Баянгол

11:00-17:00

 5, 6, 7-р хороо 4, 10-р хороолол Жамсран АОС, Гэмтэл согог сэргээн засах клиник, Дэл оюу дөл ХХК, Титан интернэйшнл, Эко эрдэнэ ХХК, Тоонот принт ХХК болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Сонгинохайрхан

10:30-18:00

 5.6-р хороо 5-р хорооны цогцолбор, Мөстийн гол трейд, Шинэ мөрөөдөл 2, Хангай зах, Ханын материалын эцэс, Ган-Энх трейд ХХК, Мандах сургууль, Гэрэлт импорт, Очир-2 СӨХ, Тунамал арвижих өргөө болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Хан-Уул

10:30-18:00

 8, 9, 16-р хороо, Буянт-Ухаа 1-13, 24, Сонсголон 22, Дэнж 1-12-р гудамж болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Хан-Уул

11:00-18:00

11-р хороо Маршал хотхон 100-103, 116-118, 121-124 байрууд, Гурван гал групп, Маршалын багачууд цэцэрлэг, Эрүүл энх баяс ХХК тэр орчмын хэрэглэгчид.

 

Сүхбаатар

10:30-18:00

14,15,16-р хороо Дамбадаржаа 23-31, Бэлх 34, 35-р гудамжууд, 15-р хорооны цогцолбор, 36, 109-р цэцэрлэг, 15, 58-р сургууль, Сүхбаатар ХҮТ, СБД-ийн гэрэлтүүлэг, СБД-ийн онцгой байдлын хэлтэс гал унтраар 34-р анги, Хүүхэд элгэмсэг ирээгүй ТББ болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Баянзүрх

10:30-18:00

11-р хороо, БЗД товчоо орчмын айлууд, Дэнж 3-р гудамж, скай резортын замын хойд талын айл өрх

 

Баянзүрх

11:00-14:00

11-р хороо Хүрэл тогоот. Одон орон судлах Оргил төв

 

Сүхбаатар

11:00-16:00

14,15,16,17,18-р хороо. УСУГ-ЦБ АШИГЛАЛТЫН АЛБА, СБД 15-р хороо, 58-р сургууль, 109-р цэцэрлэг, Дорнын элч ХХК, СБД-н онцгой байдлын хэлтэс гал унтраах 34-р анги, УСУГ шугамаар ус хангах алба, 36-р цэцэрлэг, Зулхангай ХХК, Бишээ АОС,Зөөврийн ус түгээх байр, Үндэс сайхан ХХК, Тэс Петролиум ХХК, Дамбадаржайлин хийд болон ойр орчмын хэрэглэгчид.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IV/11

 

 

10:30-18:00

7, 9-р хороо Зүүн баян уул 22, 23, Баруун баян уул 1-16, Ногоочин 2-6, Баян хошуу 29, 32, 35-р гудамж, 78-р цэцэрлэг, 76-р сургууль, Таван толгой түлш, МЦХ АТС-302, Хүрээ тавилга, Тэвхэн ХХК, ACF Монгол, Намдолдэчинлин хийд, Хангүн дэлгэрэх, Мөнхийн түншлэл, Зонхова ХХК, Увидаст байгаль ХХК, Алхана трейд, Талст эрчим ХХК болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Хан-Уул

10:30-18:00

1,11,15-р хороо Эвттрак, Үндэсний цэцэрлэгт хүрээлэн, Эм Энд Жи констракшн, Их модун ХХК тэр орчмын айл арх, ААН-үүд

 

Хан-Уул

10:30-18:00

11-р хороо Эрдэнийн төгөл хотхон, Зайсан стар хотхон, Алтай хаус 87-90, Агниста 99, Империал Хаус 91А-Д байрууд, Сонор рекордс, Өгөөмөр бор хужирт ХХК, Ундрам, Үлэмж өрнөх, Агниста, Эрдэнийн төгөл СӨХ-үүд болон тэр орчимын хэрэглэгчид

 

Баянзүрх

10:30-18:00

8-р хороо БЗД-цогцолбор сургууль-68,  БЗД-Онцгой байдлын хэлтэс 63 анги, Ботаник хүрээлэн ШУ-ны экспиденц, Өгөөмөр монгол, Дэлхийн зөн амгалан ОНХХ, Тэнун хангай ХХК, Бридж констракшн, Гангар инвест ХХК, Эхэн залаа ХХК, 310-Р Анги, Ботаник хүрээлэн, Монре даатгал ХХК, Зэрэглээ ХХК, Сувдан цагаа ХХК, Таван ган трейд, Сайжир дэлгэр ХХК, Ольхон, Алтан цөгц трейд ХХК, Вишн деволмент, Гангар орд СӨХ, Гангар орд ХХК, Юнитель ХХК, Сод нар ХК, Ардэн ХХК, Мобиком корпораци ХХК, Монкон констракшн ХХК, Монкон конс Монсалат ХХК болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Чингэлтэй

10:30-18:00

7,8-р хороо Хонгорзул/дугуй засвар/, Галхүү,Баасан /хүнсний дэлггүр/,Энхчимэг /үйлчилгээ/, Их Монгол, Ганчимэг /нийтийн байр/ ЦДНБ ХХК /хүнсний дэлгүүр/, Ганчимэг, Их Манд ХХК /супер маркет/, Пүрэвсүрэн, Иргэн Ганзориг /нийтийн байр/ Занабазар Иргэн Доржханд 245-р цэцэрлэг  Оюунболд, Баярсайхан, Элемент аак /худалдааны төв/, Хос Төгөл ХХК, Сосорбарам Дэвжиддаваа Цоггэрэл, Даргиатбулаг, Сувд-Эрдэнэ, Дашваанжил, Төрмөнх, Ариунзаяа, Төмөрбаатар/вакум цонх/, Мягмарсүрэн, Иргэн Батбаяр, Батсайхан/нийтийн байр/, Алтанхуяг /хүнсний дэлгүүр/, Kewiko /wifi/ Төгсбат /Авто засвар/, Пүрэвсүрэн/нийтийн,Өлзийт хайрхан /дэлгүүр/, Пүрэвдорж, Мөнгөн-эрдэнэ. Доржсүрэн Хишигт тээл ххк, Жанцансүрэн /амины орон сууц/, Бямбатогтох /хүнсний дэлгүүр/, Өлзийбат /нийтийн байр/, Батзориг, Оюунчимэг халаалт, Мягмарсүрэн/мужаан/, Байгалмаа /хөргүүр зоорь/ ,  Телезийн цагдаа, ЧД 8-р хороо, Эрдэнэбат /хүнсний дэлгүүр/

 

Сүхбаатар

10:30-15:00

4-р хороо Замын хөдөлгөөний удирдлагын төв, 45-р сургууль, 149-р цэцэрлэг, Их төвд трейд ХХК, Монгол шуудан 44-р салбар, УБ зам засвар арчлалт, Эвт-4 СӨХ, Дүүхээ ХХК, Адистит ХХК, Метро трейд, Капитал дэлгүүр, Амар старс ХХК, Дэмчок, алтан мутар ХХК, СБД гэрэлтүүлэг, 40-р цэцэрлэг, Аанаамандах ХХК, Хаан бууз сүлжээ ХХК, ОСНААУГ төв түгээх төв, Бигскай капитал ХХК, Зан интернешнл /голомт 2-р байр/ Эко конштракшин, Тобика ХХК тэр орчмын ААН-үүд

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IV/12

 

Сонгинохайрхан

10:30-18:00

5, 26, 27-р хороо Тээвэрчдийн 12, Чингис Соосэ зүүн тал, Агар 1-3-р, Баянгол  2-20, 41-46-р гудамж,  Мандал Овоог 24-р гудамж болон, Өнхрүүш бейкери, Би би инженеринг ХХК, 26-р хорооны цогцолбор тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Сонгинохайрхан

10:30-18:00

20-р хороо Буян компаний зүүн тал, Ар бадрах ХХК, Мон цахилгаан утас ХХК, Инуд ХХК, Стандарт ус ХХК, МБМС ХХК, Эскон ХХК, Грийн сити гарден ХХК, Хидроикс ХХК, ОБЕГ ШТС, Петро Стар ХХК, Төв дизель болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Сүхбаатар

10:30-16:00

8-р хороо 11-р хороолол 14/2, 14/4, 16/4, Оюутны 17, 20-р байр, Гамшгаас хамгаалах сургалт арга зүйн төв, ОСНААУГ ХҮТ-5, СБД гэрэлтүүлэг, худалдаа үйлдвэрлэлийн сургууль, МУБИС О-4-р байр, ХОС бэрх ХХК, УБИС, ЭТҮГЭН дээд сургууль, ОТАНА ХХК, Худалдаа үйлдвэрлэлийн сургууль, Үй Цай БДСургууль, Хобби сургууль, Идэд дээд сургууль, Нийслэлийн хүүхэд залуучуудын хөгжлийн газар, 25-р сургууль, Боловсролын их сургууль, МУБИС О-5-р байр, Усан спорт сургалтын төв, Булнайн Ар ХХК, Иргэн Наранцацрал, Мөнх-Очир, Баярбат, Гэрэлхуяг, Багшийн мэргэжил дээшлүүлэх институт, Номын худалдааны төв болон тэр орчмын хэрэглэгчид.

 

Чингэлтэй

10:30-17:00

12-15-р хороо Жаргалант 1-9, 40, 45-73, Сургууль 28-34, 43-46, булаг 17, 20, 22, Хайлааст 20-р гудамж, Хайлааст 60/4-р байр, ЧД ЗДТГазрын камер, МЦХК салбар ВТС 6, Байгаль орчин ХЗТ лаборатори, Энэрэнгүй сэтгэл өрхийн эмнэлэг, Скайтел ХХК, Ану сервис ХХК, 83-р цэцэрлэг, 72-р сургууль, ЖИ мобайл-568, үмэн-өлзий /оёдлын цех/, ЧДЗДТ Газрын камер /инкасс/, Пунцаг/мужаан цех, Түвшин ундраа ХХК, Хайлааст СӨХ, Долгормаа, Ариунаа, Жадамба, Төв хануул ХХК болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Баянзүрх

10:30-17:00

 9, 17-р хороо Эмнэлгийн 14-18, Эрдэнэхайрхан 8, Шар хад 4-39, 50-60, 61, 63-р гудамж, 62, 65 а,б байр, 17-р хорооны цогцолбор, Бархгол, Гоулдсилвер, Алтан нарны тусгал, Рэбоожин, Монополь, Сэтгэцийн эрүүл мэндийн төв, Да хүрээ трейд, 3, 167-р цэцэрлэг, 79-р сургууль, Дусал ХЭАА, Нийслэл байгаль хамгаалах газар, МУБОНХ Яам, Дөрвөн өлзий, Бэс Сервис, Эс пи сервис, Альбатросс, Мануул трейвел ХХК-иуд, Дэлхийн зөн ОУБ, Уурын зуух болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Баянзүрх

11:00-16:00

11-р хороо 62, 62-р байрууд 41, 45-р гудамжны айл өрх ЛБНТ номын хийд, Бадрах зам ХХК, 79-р сургууль, СЭМҮтөв, Интеко инженеринг, Должинсүрэн, 167-р цэцэрлэг болон ойр орчмын хэрэглэгч

 

Багахангай

10.00- 18.00

 1-р хороо, ШТС, 4,6-р байр, Хүн эмнэлэг, Максам болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Налайх

11.00-18.00

6-р хороо Горхи-Тэрэлжийн БЦГ. Өгөөмөрийн хэрэглэгчид

 

Төв аймаг

10:30-13:00

Зуунмод сум Баянхошуу баг Хөтөл 0-2-р гудамж болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Төв аймаг

14:00-18:00

Зуунмод сум Баянхошуу баг гэр хороолол 23-36-р гудамж болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IV/13

 

Чингэлтэй

10:30-17:00

13, 14-р хороо Хайлааст 1-24, Сургууль 35, Нуур 15-р гудамжууд,  Ус сувгийн удирдах газар, 56, 126-р цэцэрлэг, Харвест десерт ХХК, Чингэлтэй дүүрэг цагдаагийн хэлтэс, ЧД ЭМН салбар амбултори-2, ЧД нийгмийн даатгалын хэлтэс, 14-р хорооны өрхийн эмнэлэг, Мандал голомт амбултори-2, Гүн нуур гэрэл ХХК, Чин хүслэн өрхийн эмнэлэг, Түргэн тусламжийн төв, Алт сар ХХК, Тэлмэн импекс хоршоо болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Баянзүрх

10:30-17:00

8, 10, 17-р хороо Улиастай 1, Улаанхуаран 1, 1Б, 1В, Холбоо толгой 1-10, 33-46, Эмнэлэгийн 8, 9, 13, Эрдэнэтолгой 1-10, 28, 29, 37-53, 248, 261, 262, 262А гудамжууд Хилчин 58, 81, 106, 108-р байрууд, 14, 92-р сургууль, БЗД ЭМН салбар амбултори-2, НЗДД цагдаагийн газар, ХЦ-ийн 0119-р анги, Дотоод хэргийн их сургууль, Эмсолид ХХК, Соно Өөлд тайхар ХХК, БЗД-58, Бум цайз СӨХ-үүд болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Баянзүрх

11.00-16.00

8-р  хороо Хилийн цэргийн 288, Цагдаагийн академи, Эрдэнэтолгойн 1,  40, 41,  50, 51, 52 задгай, 92-р сургууль,  Ачлахуй өрхийн эмнэлэг,  Хилийн цэргийн 0199 анги, ЭМН-15 төв,Хууль сахиулах их сургууль ОСНААУГ түгээх төв, Иргэн Пүрэвээ Болдбаатар, ХСИС-72 СӨХ, Энхбагана констракшн болон ойр орчмын хэрэглэгчид.

 

Налайх

10.00-17.00

2-р хороо 1-9-р байр, Элит ресторан, шинэ барилга, Хүннү фитнесс, Болор кабелийн телевиз, Соёл урлагийн ордон, Хуягаа барилга, Монос эмийн сан.

 

Төв аймаг

10:00-13:00

Зуунмод сум Цаг уур, Энхтайван 6-р баг, 8а-д баруун хэсэг, 0-7-р гудамжны гэр хороолол болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Төв аймаг

14:00-18:00

Зуунмод сум 11-14 баруун хэсэг, 5-7-р гудамж болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IV/14

 

Налайх

11.00-18.00

6-р хороо Горхи Тэрэлжийн байгалийн цогцолбор газар,  Баяка трейд, Линдингхана, Их биндэр хайрхан, Оюунсүрэн, Стройка, Юнител, Цэрэндорж, Төгөлдөр, Гюүдэн хаус, Ном, Өндөр улаан, Эмина, Немо смар, болор, гарьдын шилтгээн, баяр импекс, Болор, Өгөөмөр зуслан болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Сонгинохайрхан

11:00-12.30

29-р хороо Троллейбусны депо

 

Баянгол

10:30-18:00

20-р хороо 29-р бааз, 50 машины гараж, Жаст шатахуун түгээх станц, Говь ХХК, Шунхлай групп, Сэргээгдэх эрчим хүчний газар, Ганьт ХХК, 4-р хороо гурвалжингийн зүүн талд ТЗҮААЭГ-ийн агуулах, Жаст ШТС-1 болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Сонгинохайрхан

10:30-18:00

24, 26, 40-р хороо Баянбулаг 3-5, Баянхошуу 29-32, Мандал овоо 37-39, Намаг 1, 0119-р ЦА 1-4-р гудамжууд, Усан үзмийн мод ХХК, Катод гал ХХК болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Хан-Уул

10:30-18:00

1, 11, 15, 19 хороо Скай-30, Зайсан-17, 19, 21/1-4, 24/5, 26, 27А,Б, 32, 34, 59, 61 байрууд, Туул, Грийн хаус, Богд хан уул, Зайсан, Мандал, Туул ван, Цоглог Хотхонууд, Идрэн-Илч Ххк, Энхбаяр, Моннидер Ххк, Шилтгээн Сөх, Арга Билэг Групп Ххк, Газар Шилтгээн ХХК болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Сүхбаатар

10:30-18:00

18-р хороо, Бэлхийн 48,49-р гудамжны айл өрх, Сэлхийн зуслангийн бүх хэрэглэгчид

 

Сүхбаатар

11:00-17:00

1, 8, 6-р хороо, 11-р хороолол 40, 10, 73, 73/8-р байр,  Ардын эрх сонин, Авто плаза, Хасар, Сити хөгжил, Интерком сиди, Авзага мандал, Ёл хангай, Санкомарк Етинг монголион, Аст, Цэлэлзэх мөрөн,  Дэвшилт, Оч билгүүн, Тайм Констракшн,Чингис шар айраг ХХК-иуд Яаралтай тусламжийн төв бааз, Монгол ньюс, Өдрийн мэдээ, Уламжлалт анагаах ухааны төв, 351-р АТС, Гаалийн ерөнхий газар, Мөнх замбала дэлгүүр, Психоанализ төв, Өсвөр үеийн хөгжлийн төв, Арслан клуб, Хүүхдийн урлан бүтээх болон ойр орчмын хэрэглэгчид.

 

Чингэлтэй

10:30-17:00

14, 15, 16, 18-р хороо Хандгайт 3-16, Яргайтын 1-42, Согоотын 13-108, Жаргалантын 6-57-р гудамж, Өгөөж цахилах ХХК, Хот тохижилтын газар, Бүтээл сүм, Хөрвөөлгийн гол ХХК, 18-р хорооны цогболбор, Дорнын их гэгээ ХХК болон тэр орчмын хэрэглэгчид.

 

Налайх

11.00-18.00

6-р хороо Горхи-Тэрэлжийн БЦГ, Горхийн хэрэглэгчид

 

Багахангай

10.00- 18.00

УСУГ, Багахангай импекс ХХК.

 

Төв аймаг

10:00-13:00

Зуунмод сум Энхтайван гэр хороололын 10-14-р гудамж болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Төв аймаг

14:00-18:00

Зуунмод сум Манзушир ХХК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IV/15

 

Налайх

11:00-18:00

6-р хороо Усан 0-6, Шижир 0-8, Шугайн гудамж, Минжин хүүхдийн зуслан, Алтай травель, Монгол алт, Лайт саунд, Ч.Мөнхжаргал, Тэлмэн кэмп, Дүнхэн-Уул, Ламиран дацан, Жавхлант, Мөнх Ариун ундарга, Тахилга, Тэнгэрийн илч, Отгонбаяр, Сан жуулчин, Лхагвасүрэн, Мөнх хөх тэнгэр, тэрэлж жуулчин, Тэнгэр алтай травель, УБ-2, Гацуурт, Эрдэнэ сумын Засаг даргын тамгын газар, Жигмэдсанжаа, Талын сондор, Жавхлант зуслан болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Сонгинохайрхан

11:00-12.30

29-р хороо Жем интернэйшнл ХХК

 

Хан-Уул

10:30-18:00

4, 6, 7, 8-р хороо нүхт 26-32, Жаргалант 1, Дэнж 1, 2, Сонсголонг 1-8-р гудамж, НҮН-байрууд, Нүхтийн ам, 73, 189, 209-р цэцэрлэг, 118-р сургууль, Хоёулаа Хүү ХХК, Ветиканы Төлөөлөгчийн Газрын Харьяа Мс, Шуудангийн 30-р салбар, ХУД ЭМН салбар амбултори, Жаст ойл ШТС-6, Петростар ШТС, Яармагийн Цагдаагийн тасаг болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Хан-Уул

10:30-17:00

4-р хороо Шүншиг вилла хотхон, Ган инженеринг ХХК болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Сонгинохайрхан

10:30-18:00

7, 8, 11, 28-р хороо Амьны орон сууц 3,4, нуур 7-9, Баянхошуу 1-13, Сансарын 4,6, 8-11, Ногоон чулуут 1, 8, 10, Булаг 1, 3, Керамик 1-3, Геологи 1, Овоо 1-5, 0119 1-4, 20, 38 76 айл, Хилчин 1-4-р гудамжууд, ЦЭЭГ ХХК, ЗДТГ, Бүрд халуун ус, Дэлхийн зөн ОУБ, Усан сан, Монгол керамик, 0119-р ЦА, Сүмбэр групп, Нэмэх трейд, Цийгэль ХХК, Хас уран дөш ХХК болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Баянзүрх

10:30-18:00

 2-р хороо Их Дарь эхийн 1-22, Сэлбийн 1-10, 47, 48, Дунд Дарь эхийн 3-48-р гудамж, 45-р цэцэрлэг, 102-р сургууль, Хатант интернэшнл ХХК, Хатан эстэр ХХК, Стандарт форм ХХК, Хонгор аргалант ХХК, Хос наран дөл ХХК, Петростан ШТС-8 болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Баянзүрх

10:30-17:00

21, 27-р хороо Ганц худаг задгай, Бага Дарь-Эх 1-6, Дунд дарь эхийн 10-12, 20, Жамсран уулын өвөр 1-8 гудамж, Сэлбэ 29-31-р гудамжууд, Цагдаагийн 2-р хэлтэс, ШШГЕГ-н хорих 441 хорих, Даяархи ХХК, 199-р цэцэрлэг, Бүх үндэст амь ТББ, Дөлгөөн боорж ХХК, Мөрөн ээлтэй ХХК болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Баянзүрх

10:30-17:00

14-р хороо 14-р хороолол Намяанжүгийн 31, 34, 36А, 36В, 41, Түмэннаст 36Б-р байрууд, Консулын 18, 19, 20-р гудамж, Бэрэн констракшн энд автомэшн ХХК, Амелагийн найзууд цэцэрлэг-3, X press хэвлэх үйлдвэр, Идэр дээд сургууль, Макс импекс, Кэй энд Ти констракшн, Монхан трейд, Баян хайрхан трейд, Ёл хангай, Гурван болд, Дээж бүрд ХХК-ххк, Цагаан хуаран дэвшил ЦТП, Цэцгийн дэлгүүр, Шилэн зах болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Баянзүрх

10:30-15:00

14-р хороо Консулын 10.11.12.14.15.20-р гудамж, 15.82.44.46.69.70.80.82.75-р байр, Асралт Эрдэнэ ХХК, Энх ариун ундарга ХХК, Иргэн Д.Лхам,Мөнх-Итгэлт, Хайфолс СӨХ, иргэн Батболд, ДХ ХХК, Иргэн М.Хүдэрбат, Мөнхболд, Иргэн Оюунчимэг, Билгүүн хөлөг ХХК, Ноён трейд ХХК, Буянтогтох,     Гэрэлт цамхаг СӨХ, Иргэн Батсайхан, Топуна ХХК, иргэн М.Наранбат, иргэн Ц.Батболд, Иргэн Мөнх-Итгэлт, Иргэн А.Хүрэлбаатар, Дэвжир өргөө-75 СӨХ, Иргэн Б.Энхманлай, Иргэн Т.Энхцэцэг, Иргэн Б.Баасансүрэн, Борлог хайрхан ХХК

 

Налайх

11.00-18.00

6-р хороо Горхи-Тэрэлжийн БЦГ, Тэрэлжийн Шижрээгийн хэрэглэгчид

 

Төв аймаг

10:00-14:00

Зуунмод сум Зүүндэлгэр гэр хороолол болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Төв аймаг

14:00-18:00

Зуунмод сум Зүүндэлгэр гэр хороолол болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

 

 

 

 

IV/16

 

Баянзүрх

11.00-17.00

20-р хороо Шар хоолой, Гачуурт их, бага ам, Дунд төгөл, доод төгөл, гачуурмаа, Дархитын ам, даваатын ам, Булагийн ам, Туул ферм, Баяндөхөм, Хар усан тохой, Тосгон, хужирбулан, Арцат, Могойн дэнж, Улаан эрэг, Бага Хуандай, Гялалзах, Могойт, Гачууртын төв, Туулын гудамжууд, Рендэр, УБ-бодь буян болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Сонгинохайрхан

13.30-15.00

29-р хороо СХТохижилт үйлчилгээ /Хуурай сүү/

 

Сонгинохайрхан

15.00-16.30

29-р хороо Троллейбусны депо

 

Сонгинохайрхан

10:30-18:00

22-р хороо Тахилтын 1-27, Хилчин 34, 35, 43-45, Баян туруун 10-58, Баян-Уул 2-11-р гудамжууд, Замын цагдаа, Бээвэр ХХК, Ганбаяр худаг, Скайтел ХХК, ВОВОХ ХХК, Номин 5 трейд, Мобиком, Ди-Эйч-Ти-Эн ХХК болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Хан-Уул

10:30-18:00

3-р хороо Ривер стоун, Ривер хаус, ТД-20 хотхонууд, Эс ди сервис, Би энд си, Хаанбанк, Капитал банк, Цонхлон үйлс, Технологийн дээд сургууль, Си эф си групп, Хүрээ инвест ХХК, Тэмүүлэн орд ХХК, Малайз тавилга, Грийт эмпайр, Толин хул ХХК, Янзгын найзууд цэцэрлэг 3-р хороо Үйлдвэр 17, 19, Хос өргөө 29 а,б, Пийс таун-2 хотхон, Свара Монголиа, Монгол Солонгосын Техникийн коллеж, Номадстурс ХХК болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Сүхбаатар

11.00-16.00

5-р хороо Идэр, Алтжин өгөөмөр ХХК,  6-р сургууль, НШШГ-ын алба, СБД-н гэрэлтүүлэг,  Лхагвалхүндэв дэлгүүр, ОСНААУГ ХҮТ-8,  Ийст гарден ХХК,  Иргэн Соёл цайны газар, Сатом Карт, Тахилт Стар ХХК, Одкон эрчим ХХК,  Иргэн Батбямба, Гео Шим ХХК,  Иргэн Энхээ, Иргэн Саранцэцэг, Дуламсүрэн ТҮЦ, Дэлгэр 81 СӨХ. Чингис бууз, Иргэн Анхбаяр, Иргэн Мөнхжаргал, СИ БИ ЭЙЧ КЭЙР ХХК, Баянбулаг-6 СӨХ, Иргэн Бямбатогтох, Энх тулгын чулуу ХХК, Нарлаг Намар ББН, Өргөө-5 СӨХ, Иргэн О.Даш, Иргэн Я.Цэндсүрэн, Монгол Даатгал ХХК,  Ачлал трейд, Нью Марта ХХК, Иргэн Ренчинмядаг /кафе/, Хишигдаваа ТҮЦ, Эхийн Лха ХХК, Монфарм трейд ХХК, Ньюмайнд групп, Санаа СӨХ, Бигскай капитал ХХК, Одод СӨХ,  Иргэн Ши Жүнь Лань, Золбоо СӨХ болон ойр орчмын хэрэглэгчид.

 

Баянзүрх

10:30-15:00

19, 22, 24-р хороо Алтан-өлгий 17-19, 30, Баруун алтан өлгийн 30, Тамирчин 1-7, Жаргалант 1-5, 12, 14-18, Газарчин 1-7, Овоот 1-9, Цайз 1-8, 10-26А, 50-56, Цахлай 6-15, шархад 13, 20, Дэнж 1-3, Хоршоолол 7-16, Цахлайн задгай гудамжууд, 1-5 байр, Ган титэм, Иргэн Бурмаа, Мон дэм ХХК, Газар шилтгээн, АЖУГД Сургууль, Хавтагийн нуруу Их Могул, Таван өлзий ЗХ 065-р анги, Хелп интернешнл ТББ\ОУБ, Иргэн Түвшинтунгалаг, Монголын хүүхдийн сан ТББ, Аавын өндөр СӨХ, Батдалай уул ХХК, 168,169-р цэцэрлэг, Хөх уул СӨХ, Тамирчин, Эрхэст сайхан, Сүмбэр хунтан, Онч мэргэн өрхийн эмнэлэг, Тамирын хүү, Хөргөлт сервис, Альфа моторс ХХК болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Баянзүрх

10:30-18:00

20-р хороо, Гачууртын төвийн урд хэсэг, Хуандай амны айл өрх, 85-р сургууль, 63-р цэцэрлэг, гачууртын тамгын газар,  Гачуурт эрүүл мэндийн төв, МЦХК  Гачуурт салбар болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Чингэлтэй

10:30-17:00

4, 5, 6-р хороо, 6-р хороолол 15-22, 24-26, 30, 31, 34, 45, 49-р байрууд, 5-р хорооны цогцолбор, 18-р цэцэрлэг, Хөп наран медикал, Баян хан хөхий трейд, Сэрүүлэг констакшн ХХК, Хөдөлмөрийн ДС, Нийслэлийн ахмадын хороо, Гранд моторс, Сэрүүн, Макс өргөө, Аж богд трейд, Монгол ханамаса, Нийслэл өмчийн газар, Бишрэлт трейд, Улаанбаатар синема, СУИС-ын соёлын ДС, Их харанга /ялалт/, ЗГБН Захиргаа /СЕХ/,  ЦЕГазрын дэмжлэг үзүүлэх газар, Хүйсийн тэгш эрхийн төв, Нийслэлийн онцгой байдлын газар, Фасон БГБХ, УБ радио ХХК, Экстримстар ХХК, Сэрүүн ХХК, Оюунтүлхүүр, Алтангэрэл , ХХК, Аж богд трейд ХХК, Бүрэнтүвшин, Монгол ханамаса ХХК, Нийслэл өмчийн газар, Барс импекс ХХК, Зостын шовгор ХХК,  Цог ХХК, Амаржаргал ХХЭ, Бөх бат ХХК болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Налайх

14.00-18.00

1-р хороо Уурхайчны 1-4-р гудамжны айл өрх, Налайх ХҮТ, 1-р хорооны цэцэрлэг болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Налайх

10.00- 13.00

4-р хороо Нисэхийн 1-3-р гудамж, Алтайн 10-12-р гудамж, ЗДТГазар 3-р хорооны байр, Талхан цех, 187-р цэцэрлэг болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Багахангай

10.00- 18.00

Дүүргийн ЗДТГазар, цагдаа, Спорт заал, Илч Орд нийслэлийн өмчит газар халаалтын зуух болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Багахангай

10.00- 18.00

ЗДТГазар, цагдаа, Спорт заал.

 

Багахангай

10.00- 18.00

Илч Орд нийслэлийн өмчит газар халаалтын зуух.

 

Төв аймаг

10:00-13:00

Дэнжийн 6-9-р гудамж, 10-15-р гудамжны гэр хороолол болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Төв аймаг

14:00-18:00

Зуунмод сум Дэнжийн Гэр хороолол болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IV/17

 

Хан-Уул

10:30-18:00

 

1, 2, 15-р хороо 56 8, Г, 95, UB таун 81 А-В, 83А, Мандах 68, Ривер таун 70, 70АБ, Туул гол 54, Туул өргөө 85, 91, Үйлдвэр 48, 58 АБ, 64, 87, ХД-62, Харш заан 106А байрууд, Урьдчилсан цэвэрлэх байгууламж, Хар динзайн ХХК, Зүр констракшн ХХК, Тунгалаг буянт дуут ХХК, Батбаян дулаан ХХК, Намуухан цэцэрлэг болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Сонгинохайрхан

10:30-18:00

30, 31-р хороо Чулуут 2-12, Алтай 1-23, Хилчин 1-11, Хилчин хотхон, Хамба 5-8-р гудамжууд, 252-р цэцэрлэг, Скайтел ХХК, Мобиком ХХК, Гүний худаг, Гэрэлт баялаг ХХК, Эн би си ХХК, Дөлгөөн чулуут ХХК, Хөндлөн хөх ХХК болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Чингэлтэй

10:30-18:00

10, 11-р хороо Нуурын 16-18, 20, 21, Дэнж 32, 33, 37, 39, 40, Хувь-12-14, Чин-9-14 гудамжууд  292-р цэцэрлэг,  Гэрэлт Орчлон ХХК, Дэлхийн зөн ОУТББ, ЧДЗД Тамгын газар,  Мөндөр /Зуурмагийн цех/, Тоглоот Хайрхан ХХК, Чулуундарь Дун-Армаа Замбалсэрдор ХХК, Хүрээ Инвест ХХК, Сэнгэ наран ХХК, Бумцэнд, Монхангай трейд ХХК, Хүчит Шонхор ХХК ЧД тохжилт үйлчилгээ болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Сүхбаатар

10:30-18:00

19-р хороо, Хандгайтын богино, Хуурай мухар,  Билгүүний энгэр болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Баянзүрх

10:30-17:00

3-р хороо 12-р хороолол 1. 2. 3. 5. 56. 59. 9. 9. 55. 56. 7А. 10. 13. 47. 58,  8А. 11А. 11Б, 3А. 6А. 5А-р байрууд . Халх журам. Засагт хан. Зохиомж дээд сургуулиуд. 61-р цэцэрлэг, Санхүү эдийн засаг . Үйлдвэр Хөдөө аж ахуйн яам. СЭЗДС-ийн орон сууцны барилга, ЦЕГ мэдээлэл ШУ төв болон ойр орчмийн хэрэглэгч

 

Сүхбаатар

11.00-16.00

5-р хороо 5-р хороолол 2, 4-6, 13/2, 21-23-р байрууд, Баянбулаг-6, Одод, Санаа, Золбоо, Өргөө-5, Дэлгэр 81 СӨХ-үүд, ОСНААУГ ХҮТ-8, 6-р сургууль, НШШГ-ын алба, Идэр, Алтжин өгөөмөр ХХК, СБД-н гэрэлтүүлэг,  Лхагвалхүндэв дэлгүүр, Ийст гарден ХХК, Иргэн Соёл цайны газар, Сатом Карт, Тахилт Стар ХХК, Одкон эрчим ХХК, Гео Шим ХХК, Дуламсүрэн ТҮЦ, Чингис бууз, Си Би Эйч Кэйр ХХК, Энх тулгын чулуу ХХК, Нарлаг Намар ББН, Монгол Даатгал ХХК, Ачлал трейд, Нью Марта ХХК, Хишигдаваа ТҮЦ, Эхийн Лха ХХК, Монфарм трейд ХХК, Ньюмайнд групп, Бигскай капитал ХХК болон ойр орчмын хэрэглэгчид.

 

IV/18

 

Сонгинохайрхан

10:30-16:00

22, 34-р хороо Баянголын ам, Тахилт 13, Хилчин 46-111-р гудамж, 123-р сургууль, Хаадын зам ХХК, Улаанбаатар телевизийн зуслан, Хүрд ХХК-ийн зуслан, Мөнгөлөг очир ХХК, Баян хайтс ХХК, Тун-Од ХХК болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Баянгол

14:00-18:00

18, 19-р хороо 4-р хороолол 46-49, 52, 81, 82, 85, 85А, ЖХ Дамдин 79, ХД-52А байрууд, 13, 198-р цэцэрлэг, 70-р сургууль, Аавхүү трейд, Молор трейд, Наран-уулын үр сад ХХК болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Баянгол

14:00-18:00

17-р хороо 4-р хороолол 18, 18А, 38, 42, 50, 55-57, 62-65, 67, 68, 70, 71, ХД-76, 86А,Б байрууд, БГД ЭМТ, Эерэг өсөлт ХХК, Хөсөг трейд, Зос трейд, МУБИС-ийн сургуулийн өмнөх боловсролын сургууль, Русския гиназия дунд сургууль, Хүүхдийн төв сувилал, Номун эмнэлэг, Баянгол ХҮТ, Эгшигт цэцэгт ХХК болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Сүхбаатар

10:30-18:00

19-р хороо,  Майхан толгой орчмын айл өрх

 

Сүхбаатар

10:30-18:00

19-р хороо Майхан толгой орчмын айл өрх

 

Сүхбаатар

11:00-14:00

1-р хороо Иргэн Мөнхсарнай, Иргэн Энхтуяа, Иргэн Мөнхтөр, Их Тэнгэр Цогцолбор, Иргэн Мөнхтөр, Блюскай Авиэйшн ХХК, Блюбандана ХХК, Цолмон трейвэл ХХК, Аэр маркет ХХК, Ахан дүүс 61 СӨХ, Иргэн Оросоо, Хаан банк, Брикланд ХХК, АСОО ХХК, 1-р сургууль, Монвинус ХХК, Шинэ дэвшилт холбоо, Роял ресторан болон ойр орчмын хэрэглэгчид.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IV/19

 

Сонгинохайрхан

11:00-12.30

29-р хороо САПУ ХХК

 

Сонгинохайрхан

13.30-15.00

29-р хороо Талх чихэр ХХК

 

Сонгинохайрхан

15.00-16.30

29-р хороо Жем интернэшнл ХХК

 

Сонгинохайрхан

10:30-18:00

20, 32-р хороо Мал бордох, Туул, Хайрхан гудамжууд, Монголиадевелопмент ресорсес, Дашваанжил, МТ ойл, Шунхлай, Магнай трейд, Ойн бирж, Уян ган ХХК, Лог хоум лимитед ХХК, Эрчмийн ундраа ХХК, Сибкабель-Энержи ХХК болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Сонгинохайрхан

10:30-18:00

20, 32-р хороо Монголиан девелопмент ресорсес, Дашваанжил, МТ ойл, Шунхлай, Магнай трейд, Бишрэлт трэйд ХХК, Ойн бирж, НМХГ АА хашаа, Мастер зуурмаг ХХК, Тэдмэнт хийц ХХК болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Баянгол

10:30-18:00

20-р хороо Сүрлэн-1, Төв түүхий эдийн 1-27, 2-27, 10, 32, 738, Ачаа тээврийн 12, Контор-8-р байр 34, 47-р цэцэрлэг, Нийгмийн даатгал, Чулуут рашаан ХХК, Бөөний худалдаа ХК, Эрүүл мэндийн туслагч өрхийн эмнэлэг, Гал түймэртэй тэмцэх хэлтэс, ХЦ 0164-р анги Олзвор, Сор кашмер, Гангийн үйлдвэр, Химийн шингэн ХХК, Арилдий ХХК, Их биндэр хайрхан ХХК, Нууц увидас Рашаан ХХК, 10-н буудал болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Чингэлтэй

10:30-18:00

 7, 9, 10, 11, 12-р хороо, Нуур 16-21, Булаг 9-20, Дэнж 10-42, Чингэлтэй 6-15, Хувьсгалчдын-А 1-10, Хувьсгалчдын-Б 4-13-р гудамж, 7-р хорооны цогцолбор, ХЦ-н 0253-р анги, 173-р цэцэрлэг, Анко /Нарантуул 2/, Хүчит Шонхор, Ногооннуур зах, Их Манд, Кевико, Таны Итгэл ББН, МХС, авто граж, Сэтгэлийн Цэнгүүн ФЭБ, Они Түшээ Гүн, Гэрэлт Орчлон, Дэнжийн 1000 кобон, Алтандэвш, Батнэрэн /Худалдаа үйлчилгээ/, ГБХ ХХК болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Чингэлтэй

10:30-17:00

5, 6-р хороо, 6-р хороолол орчим, 15-22, 24-26, 30, 31, 34, 45, 49-р байрууд, 5 хорооны цогцолбор, 18-р цэцэрлэг, 50-р сургууль, СУИС-ын Соёлын дээд сургууль, Хөдөлмөрийн дээд сургууль, Хөп наран медикал, Баян хан хөхий трейд, Сэрүүлэг констакшн ХХК, Нийслэлийн ахмадын хороо, Гранд моторс, Сэрүүн, Макс өргөө, Аж богд трейд, Монгол ханамаса, ЗГБН Захиргаа /СЕХ/, Нийслэл өмчийн газар, Бишрэлт трейд, Улаанбаатар синема, Их харанга /ялалт/, ЦЕГазрын дэмжлэг үзүүлэх газар, Хүйсийн тэгш эрхийн төв, Нийслэлийн онцгой байдлын газар болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Сүхбаатар

10:30-18:00

19-р хороо, Ар согоот, Банкны зуслангийн айл өрх

 

Төв аймаг

11.00- 18.00

Эрдэнэ сумын хэрэглэгчид

 

Төв аймаг

11.00- 18.00

Эрдэнэ сум 5-р  Булгын 1-20-р гудамжны айл өрх, Хаан банк, Цахилгаан холбоо, Налайх ТТ болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Төв аймаг

11.00- 18.00

Эрдэнэ сум 5-р багын айл өрх, Төрийн банк, ЗДТГ, Сургууль, Эрдэнэ цэцэрлэг, Номин цэцэрлэг, Уянга супер маркет болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Төв аймаг

11.00-18.00

Баян сумын хэрэглэгчид

 

Төв аймаг

11.00-18.00

Баян сум-ын Бамбар хороо болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Төв аймаг

11.00-18.00

Баян сум Хорихын гэр хороолол, Соёлын төв, Хаан банк, Хадгаламж банк.

 

Төв аймаг

10:00-14:00

Зуунмод сум Дэнжийн гэр хороолол болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Төв аймаг

14:00-17:00

Зуунмод сум гэр хороолол 3в 1-3-р гудамж, 1а-3а гэр хороолол болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

IV/20-22

Төв аймаг

10.00-18.00

Баянцагаан сум Минериалплас, Шохой чулууны үйлдвэр болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

IV/20

 

Баянгол

11:00-12.30

2-р хороо Буян арвижих харш ХХК /Жем молл/

 

Баянгол

13.30-15.00

2-р хороо Рокмон ХХК, Бул бул ХХК

 

Сонгинохайрхан

10:30-18:00

1-4, 26-р хороо Толгойт 1-8, Алтан овоо 14-22, Орбит 1-39, 66, Их наран 1-15, Бага наран 1-44, Мал тууврын зам 1-9-р гудамжууд, 80, 81, 226-р цэцэрлэг, 42, 65-р сургууль, 2,3-р хорооны цогцолбор, Шунхлай ШТС, Хүнс хангамж төв, Тээвэр үйлчилгээний цэг, Бат-Ундрал арвижих ХХК болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Баянгол

14:30-18:00

15-р хороо 3-р хороолол 23-30, Хасбаатар 32Б байрууд, 40, 86, 121-р цэцэрлэг, 40-р сургууль, Начин заан ХХК, Дашдэл ХХК, Түмэн наяд хайрхан ХХК тэр орчмын айл өрх аж ахуйн нэгжүүд

 

Чингэлтэй

10:30-17:00

7-р хороо Хувьсгалчдын Г-10,11, Дэнж 42-р гудамж, Цэгээн Хайрхан ХХК, Энхтөр/дугуй засвар/, МТОТ, Эрхзүйн Туслалцааны төв, Баяраа/жижиг дунд бизнес/, Эко тогтол ХХК, Есөн Чандмань ХХК,                                                                            

 

Баянгол

10:30-16:00

11, 23-р хороо Зүүн ард аюуш 13-16, 25, Зүүн наран 7-р гудамж, 23-р хорооны цогцолбор, ОББТМ ХХК, Уулын оргил ХХК, Хүчит Бүргэд ХХК, Гурван санчир өрхийн эмнэлэг болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Баянзүрх

10:30-17:00

13.14-р хороо. Консулийн 1-20, Дүүргийн 1-10, Районы 1-6 гудамжны айл өрх, ААН-үүд

 

Баянзүрх

10:30-16:00

6-р хороо 13-р хороолол 1-7, 9В, 14-16, 18, 21, 22, 22А, 24, 29, 31, 44, 48, 71, 73, 75, Шинэ 248-р байрууд, 136, 147-р цэцэрлэг, Арвис бүрэн дунд сургууль, НҮ УБ Нэгтгэл, УСУГ-ОСААЛБА, Нэгдэлчин Зочид буудал болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Баянзүрх

11:00-14:00

13хороо  Дүүргийн 1-7-р гудамж, Энхтайван 40, 90А-Г, 116, 118-р байр, Оч мандах өрхийн эмнэлэг, 55-р сургууль, БЗД Ахмадын хороо, Нийгмийн даатгалын хэлтэс, МЦ ХХК, ШЯЛЛОМ Энхжин нийгэмлэг, Дэлгэр Тэс ХХК, Вай Эм Ти ХХК, Баяндэмбэрэл ХХК, ОТР ХХК, Мянганы гол ХХК, БЗД Цагдаагийн хэлтэс, Ганцаг ХХК, Шунхлай трейдинг ХХК, Батртрейд ХХК, Хасбанк ХХК, Элэг ХХК, Нотра Дом, Яаралтай тусламж, Палентологийн төв, Санар брокерын пүүс, Татварын хэлтэс, БЗД-ийн прокурорын газар, ИЭСОМ болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Төв аймаг

11.00-18.00

Эрдэнэ сум 5-р багын айл өрх, ТМС, Хүн эмнэлэг, МСЕБС Төв, Тэспетролиум ХХК, Соёлын төв, Эрдэнэ ШТС болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Төв аймаг

11.00-18.00

Эрдэнэ сум Сэрвэн гэр хороололын айл өрх.

 

Төв аймаг

11.00-18.00

Эрдэнэ сум Өвөржанчивлан рашаан сувилал, Өлзийт зуслан, Тамган өндөр радио реле, алтны уурхайнууд болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Төв аймаг

10:00-13:00

Зуунмод сум БИ-ТИ-ЖИ, ОНС музей, Бүлтэн загас, Нийтийн номын сан, Улаанзагалмай, УБХэлтэс, Шимт кофе, Эрдэнэбуман, Мөнхжаргал, Алтан ураг, Дэлгэрэх зоогийн газар, 15, 27, Сэрүүн дэнж, УБЦТС ТӨХК ЗМТТ болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IV/21

 

Сүхбаатар

11:00-12.30

3-р хороо 5-р хороолол Тэс Петролиум ХХК /ШТС-8/, Тунамал арвижих өргөө ХХК

 

Сүхбаатар

15.00-16.30

3,5-р хороо 5-р хороолол 1, 8А, 30, 33, 39, 40, 43, 45, 52, 59, Нарны зам 59, Төмөн зам 39, 40 43, 44, 45, Сөүл-40-р байрууд, Цоглог-1, Сөүл-40, Эв нэгдэл биднийх, Дэлгэр, Нарны зам, Өгөөж, Ган жигүүр, Дэвшил-39, Дэлгэр-81 СӨХ-үүд, 68-р цэцэрлэг, 6-р сургууль, Тунамал өргөө ХХК, Авзага трейд/барилга/ Дочи гранд ХХК, Булгадар ХХК болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Хан-Уул

10:30-18:00

4,5-р хороо Арцат 1-17, Яармаг 1-21, Арьс ширний 80 айл, 12-р цэцэрлэг, 34-р сургууль, Авто засвар, Шунхлай трейдинг ХХК, Орхон дэлгүүр, Батхүрэл хүнсний дэлгүүр, Яармаг трейд, Мөнхсайхан дэлгүүр, Цэн шувуу ХХК, Миний дэлгүүр болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Хан-Уул

10:30-18:00

6, 7, 8-р хороо Яармаг 1-18, Ноосны үйлдвэрийн нэгдэл 1-31, Нүхт 1-29, Техник туслалцааны барилга трест 1-9, 20, Жаргалант 1-25, Говь 16, Дэнж 12, Сонсголон 1-22 гудамжууд, 73-р цэцэрлэг, 60-р сургууль, БОСА төв болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Сонгинохайрхан

10:30-18:00

12, 13, 14-р хороо 1-р хороолол 1, 2, 11, 12а, 12б, 13, Залуус-27, ХД-21-р байрнууд, 12, 14-р хорооны цогцолбор, Мөнгөн гүүр эмнэлэг, 99, 101, 104, 105, 107-р цэцэрлэг, Ирээдүй цогцолбор 1,2-р байр, Хөгжил цогцолбор сургууль, Цагдаагийн 3-р хэлтэс, СХД ЭМН, Цагаан орд ХХК болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Чингэлтэй

10:30-18:00

7,8,9,11-р хороо Хувьсгалчдын В 1-3, Хувьсгалчдын Г-9-11, Баруун тасган 8-10, Дунд тасган 2-7, 9, Баруун тасган 1,4,5, Зүүн тасган 1-12, дэнж 25, 27-30, Усан сан 1-5, усны 1, 3-р гудамж,  UМО, Цагаанчулуун /нийтийн байр/, Түнш импекс, Глобал шонхор, Билэгт, Есөн чандмана, Лхагвачулуун/худаг/, Наран эрхэс дэлгүүр ХХК, Сугар/мужаан цех/, Баянгол-гео, Хүчит бүргэд болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Сүхбаатар

10:30-18:00

7-р хороо Рашааны 24-р гудамжууд,  УСУГ-н харъяа зөөврийн ус түгээх байр, Хангай 19.23-р гудамжууд, Макс дэлгүүр, Царам трейд, Содмонгол, сансар дэлгүүр бололн тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Баянзүрх

10:30-17:00

4, 7-р хороо 15-р хороолол 1-5, 8, 10-14, 23, 24, 35, 40, 41, 60-66, 120-р байрууд Блюскай гарден, Эрчим орд, Баз итернэшнл, Хаан банк, Жоби 37, БЗД-ийн НҮГ-2 ӨНААТҮГ, Хэмжил зүй дэлгүүр, Стандарт хэмжил зүйн төв, Жин хэмжүүр ХХК, Улаанбаатар сан, Ундармаа авто худалдаа, Батхаан групп ХХК болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Төв аймаг

11:00-18:00

Эрдэнэ сум Өвөржанчивлан рашаан сувилал, Өвөржанчивлангийн айл өрх.

 

Төв аймаг

10:00-13:00

Зуунмод сум Жишиг хороолол багц 2-ын гэр хороололын хэрэглэгчид

 

Төв аймаг

14:00-18:00

Зуунмод сум Жишиг хороолол багц 2-ын гэр хороололын хэрэглэгчид

 

 

IV/22

 

Сүхбаатар

15.00-16.30

5-р хороо 5-р хороолол Өгөөж ХХК болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Хан-Уул

10:30-18:00

9-р хороо Тайнь 0-7, Центр, Буянт-Ухаа 1-3, 20-23-р гудамж, 134-р цэцэрлэг, Тавин ус ХХК, Ану сервис, Буянт-Ухаа цогцолбор сургууль, Хан хөдөлгөөн ХХК, Томко-Оюу ХХК, Усан спортын төв, Галуут мандал ХХК, Аюут өрхийн эмнэлэг, Бямбажавын худаг болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Хан-Уул

10:30-18:00

21-р хороо Жаргалан Эко хотхон, сэргээн засах сувилал, Зуурмагийн үйлдвэр, Ата трейд ХХК, Хөх бүрдийн эх, Хөшигтын хөндий хурганы зам болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Чингэлтэй

10:30-18:00

10.11-р хороо Чингэлтэй 1-13, Нуур 12-21, Дэнж 30, Жалга 6-р гудамжууд, 275-р цэцэрлэг, Хүрээ инвест ХХК, Их азар вакум цонхны үйлдвэр, Бармон ХХК, Мөнгөт цахир трейд ХХК, Петро стар ХХК болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Баянзүрх

10.30-17.00

13,16,18-р хороо 9-19, 27Б, 74, 75, 100-104-р байрууд, Саруул тэнгэр хотхон, Альфа моторс, Мөнхийн түншлэл трейд ХХК болон тэр орчмын хэрэглэгч

 

Сүхбаатар

10:30-18:00

16 хороо Ойчдын 1Т-38, Ойн задгай, Бэлх 47-р гудамж, Бэлх шинэ буудал, Бэлх 35, 30,17,26,34,33 гудамж, Шутис-н Бох лаборатори, Ойн судалгаа хөгжлийн төв, Трийглобал монголиа, Ватикан сүм, Болор ану , Алтай холдинг, Батдэлгэрэх жим, Цэлмэггүн, Гурман эрдэнэ, Болгоогч ХХК-иуд.

 

Төв аймаг

10.00- 18.00

Эрдэнэ сум Хуучин Эрдэнийн айл өрх.

 

Төв аймаг

10.00- 18.00

Баяндэлгэр Хөндлөнгийн 1-5-р гудамжний айл өрх, Мобикомын станц, Блокны үйлдвэр, эсгийний үйлдвэр болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

IV/22, 23

Төв аймаг

10.00- 18.00

Баяндэлгэр сумын хэрэглэгчид

 

IV/22

 

Төв аймаг

14:00-18:00

Зуунмод сум Төв АЗЗА ХХК, Төв-Ус ХХК болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Төв аймаг

14:00-17:00

Зуунмод сум Наран дэлгүүр, Мандал дэлгүүр Төв Чандмань ДЭХГ-Усан сан, усны аж ахуй болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

IV/23

 

Төв аймаг

10.00-18.00

Баянцагаан, Баянжаргалан сум Цэцэнс майнинг, Минериалплас, Шохойн чулууны үйлдвэр, Такаражин, Ноён гари, Рео, Говь хурах, Монкоул петро майнинг болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Баянгол

10:30-18:00

10, 11, 22, 23-р хороо Зүүн нарангийн 1-19, Баруун Ард Аюуш 1-7, Зүүн Ард Аюуш 1-10, Оюу Өгөөж, Отгонцагаан ХХК, Бат -Энх  ХХК, Нямжав АОС, Амирлан трейд ХХК болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Сонгинохайрхан

10:30-12:30

12-р хороо 1-д хороолол 2-7-р байрууд, Чилсаана хайрхан ХХК, АВМ ХХК, Сонгино хангай ХХК, Мон-кек ХХК, Алаг аргалант ХХК, Намир ХХК болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Сонгинохайрхан

13:00-17:00

12-15-р хороо 1-р хороолол, 8, 9, 14-18, 38, 40 106-р байрууд, 64 айлын о/с, 112-р цэцэрлэг, 80-р сургууль, Их Монгол шувуу ХХК, Соёмбо продакшн ХХК, Наргил сүлд ХХК, Пром сервис ХХК,

 

Баянзүрх

10:30-17:00

13, 14-р хороо Алтан тэвш хороолол, Дүүргийн 1-16, Районы 1-8, Консулын 9-12, 20 гудамж, 95/1-4-р байрууд, Зургаан талт ХХК, Өнгөт төмөр ХХК, Хаш мөнх ХХК, Авто ойл ХХК, Гаяа тулга ХХК, Женералтек ХХК болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Баянзүрх

10:30-18:00

17-р хороо шар хад 4-39, 50-61, 63, Эрдэнэхайрхан 8, Эмнэлгийн 14-18-р гудамж, 65 а,б байрууд, Бархгол, Гоулдсилвер, Рэбоожин, Алтан нарны тусгал болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Баянзүрх

11:00-14:00

16-р хороо 16-р хороолол 105,105А ,105 В байрууд, Бум цайз СӨХ, БЧГ ХХК, БХИСургууль болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Төв аймаг

10.00- 18.00

 Баяндэлгэр сум Төвийн 1-22-р байр, Хөвөнт 1-6-р гудамжны айл өрх, Хаан банк, ЗДТГ, Сургууль, Эмнэлэг, Цэцэрлэг, холбоо болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Төв аймаг

10.00- 18.00

Баяндэлгэр Хөндлөнгийн 5-23-р гудамжний айл өрх.

 

Төв аймаг

10.00- 18.00

Баянцагаан сумын хэрэглэгчид

 

Төв аймаг

10:00-13:00

Зуунмод сум НИК ШТС, Төв чандмань ДЭХГ, 2-р уурын зуух, Үржлийн байр, Нефтийн задгай болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Төв аймаг

14:00-17:00

Зуунмод сум 5-р багийн айл өрх, засвар, Хот тохижуулах, Иргэн Алтансүх, Иргэн Баярчулуун, Иргэн Ядамын Гансүх болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

IV/24-25

Төв аймаг

10.00-18.00

Баянжаргалан сум Цэцэнс майнинг, Такаражин, Ноён гари, Рео, Говь хурах, Монкоул петро майнинг болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

IV/24

 

Баянгол

13:00-16:00

1, 4-р хороо, 2-р хороолол 1-6, 017, 018, 27, 29-р байрнууд, 157-р цэцэрлэг, ЗХ-ны 0142-р анги, Алтан дөл ХХК, Жаст ШТС-03, Петро стар ШТС-28, Энто ХХК, Дагина Эх ХХК, БГД ЗДТГ, Хан бүргэдэй ХХК болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Баянзүрх

10:30-18:00

12-р хороо Төмөр зам засвар бааз хороо  Жанжны 20-р гудамж ААН-үүд болон ойр орчмын хэрэглэгчид

 

Баянзүрх

10:30-18:00

25-р хороо Шунхлай трейдинг, ХХК Люкс таун, ХХК Монхангай трейд

 

Баянзүрх

11:00-17:00

1-р хороо 12-р хороолол 6-1, 8, 14-21, 11А,Б, 8, 39, 48, 73, 81, 83, 85, 101-105 Токио 8, 20, 26, 26А-р байрууд, Royal castle, Голден Вилл хотхон, Шинэ Зуун Айл,  Модун ХХК болон тэр орчмын хэрэглэгч

 

Төв аймаг

11.00- 18.00

Архуст сумын хэрэглэгчид

 

IV/25

 

Хан-Уул

11:00-17:00

13-р хороо 4, 5, 7-р хэсэг, Туул, шинэ суурьшил, шувуун фабрик, доод өлзийт, өлзийт ногооны гудамжууд,  ЗХЖШ-ын ЦТГ, цэргийн тагнуулын газар, ЗХ-ний 0120-р анги, худагууд, 32-р сургууль, 13-р хорооны цогцолбор болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Баянгол

10:30-18:00

4, 6-р хороо 10-р хороолол  8а, 10, 10е, 45, 45/1-6, 49, 49-7, 51, 51/1-2, 52, 53, Сан-50, Элба-48 101-107, 301-р байрууд, БСБ сервис, Есөн од ХХК, Мөнхжин трейд ХХК болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Чингэлтэй

10:30-18:00

18-р хороо, Гүнтийн зуслангийн айл өрх

 

Чингэлтэй

11:00-18:00

18-р хороо, Жигжидийн  зуслангийн айл өрх

 

Баянзүрх

10:30-18:00

18-р хороо 13-р хороолол 1, 2, 5-12, 8А,Б, 11А, Зүмбэрийн 13, Рокмоны 23, 9А, Бурмаа ХОС-ын 44, MCS 3-5, 16, Энхтайваны 6, 43, 69-72, Дамдинсүрэн 24, Алтан өргөөгийн 72,72Б-р байрууд, 22-р цэцэрлэг, 84-р сургууль, Баянзүрх ХҮТ, Цэцэрлэгжилт, Наран фүүдс, Ватиканы төлөөлөгчийн газар болон тэр орчмын хэрэглэгч

 

Төв аймаг

10.00- 18.00

Баянжаргалан ЗДТГазар, Банк, Сургууль, СТОрдон.

 

Төв аймаг

10.00- 18.00

Баянжаргалан сум зүүн гэр хороолол.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IV/26

 

Төв аймаг

10.00-18.00

Баянжаргалан сум Алтан оршихуй, Синво, ТЭДЭӨ болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Сонгинохайрхан

10:30-18:00

9, 10-р хороо Зүүн баян уулын 1-27, Арьс ширний үйлдвэрийн нэгдэл 84, 120 айл, Баруун баян уул 6-р гудамж, 10-р хорооны цогцолбор, 38-р цэцэрлэг, Монтессори ТББ, Өрнөл трейд ХХК, Дэлхийн зөн олон улсын байгуулага болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Сонгинохайрхан

10:30-18:00

9, 10, 28-р хороо Арьс ширний үйлдвэрийн нэгдэл 84, 120 айл, Оёдолын үйлдвэрийн нэгдэл 1-14, Зүүн баян уул 9-32, Ногоон чулуут 8-11-р гудамж, Билд хаус ХХК, Гэр мандал ХХК, Батжинбат индастри ХХК, Талст эрчим ХХК болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Сонгинохайрхан

13:00-17:00

14-17-р хороо 1-р хороолол 12, 13, 17,19, 27-33, Москва 44-р байрууд, 107, 112, 119-р цэцэрлэг, Билэг орд констракшн ХХК болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Баянзүрх

10:30-17:00

5-р хороо 5-р хороолол. 80, МУИС-7, 1, 30, 42, 50/1, 50/2-р байрууд. 52, 146-р цэцэрлэг, ГГ.В. Плехановын н.ОЭЗИС УБ хотын салбар, Отгонтэнгэр их сургууль, ФГУП Госзагрансобтвенность, АТС-45, Одон орон геофизик судлал төв болон ойр орчмын хэрэглэгч

 

Сүхбаатар

10:30-18:00

9,10,11-р хороо 7-р хороолол Рашаант 18-20, Алтайн 8-27, Чингэлтэй 14-17-р гудамж, Эм Жэй Пропертери менежмент ХХК, Велл парк сити Монголиа, Анд интернейшнл болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Сүхбаатар

10:30-18:00

19-р хороо Шадивлангийн зуслангийн хэрэглэгчид

 

Налайх

11.00-18.00

5-р хороо 70, 73, 78-р байр Чандмань цогцолбор сургууль, 5-р хорооны ЗДТГазар, Хаан банк, 103-р сургууль, МАН-ын байр

 

Налайх

10.00- 13.00

3-р хороо 109-р сургууль 3-р хорооны байр

 

Төв аймаг

10:00-13:00

Зуунмод сум Дэнж 11-19 гудамж болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Төв аймаг

14:00-17:00

Зуунмод сум Иргэн Банзрагч, Зүүндэлгэр гэр хороолол A11-17, Б10-15-р гудамж болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

IV/27

 

Сонгинохайрхан

10:30-18:00

20-р хороо Сонсголон 42а,б,в, байрууд, Шүтээн шороо ХХК, Болор-Оч ХХК, Байгалийн чулуун хийц ХХК, Буян ХХК, Чулуун сэнтий ХХК, Рокмон ХХК, Мөр чомбон ХХК болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Сонгинохайрхан

10:30-18:00

 20-р хороо Авто тээврийн үндэсний төв, Дойче бэйкэри, Жамп ШТС үйлдвэрүүд, Сүү өгөөж, Монгол транс тээвэр зууч, Велмон трейд ХХК, МОНОС-н үйлдвэр, Хос гол ноолуур, Дөрвөн од интернэйшнл болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Баянгол

10:30-18:00

20-р хороо Сүрлэн-1, Төв түүхий эдийн 32, 47-р цэцэрлэг, Нийгмийн даатгал, Чулуут рашаан ХХК, Бөөний худалдаа ХК, Гал түймэртэй тэмцэх хэлтэс, ХЦ 0164-р анги Олзвор, Сор кашмер, Гангийн үйлдвэр, Химийн шингэн ХХК, Арилдий ХХК болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Чингэлтэй

10:30-18:00

17-р хороо Сурагчийн 1-5, 28-44, 58-65, 71-81, 84, 85, Яргайт 28, 29, 32, Баян хайрхан-1-8-р гудамжууд, Зүрх уул, Чингэлтэй Уул, МонЦаМэ.Зуслан, ЧД 18-р хорооны цогцолбор, Үйлс нэгтэн өрхийн эмнэлэг, 103-р цэцэрлэг, 37-р сургууль, Мужаан Цех /ЖДҮ/, Дэлхийн зөн ОУББ, Шижирбаатар /Дэлгүүр/, Чингэлтэй Аз ХХК, Элбэгдулаан ХХК, Бумбаа /Хүнсний дэлгүүр/, Шижирбаатар /дэлгүүр/ болон ойр орчмын хэрэглэгчид

 

Баянзүрх

10:30-17:00

10-р хороо Улаанхуаран 1-р хэсэг, 1-16-р гудамж, 012-р ЦА, Хөх тэгри ХХК, Мяралзаа ХХК, иргэн Нямдаваа, Азийн тулгуур ХХК, Хан түмэн ХХК болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Сүхбаатар

10:30-17:00

1-р хороо Үндэсний соёл амралтын хүрээлэн,   Замын цагдаа 36 айл,   Яаралтай тусламжийн төв, Эрүүл мэнд хөгжлийн төв, Өгөөж чихэр боов, Соёолж номин супермаркет, Улаанбаатар буян ХХК болон ойр орчмын хэрэглэгчид

 

Налайх

10.00- 18.00

7-р хороо Голомт цогцолбор сургуулийн 1,2,3-р байр, Бадралын 1-6, Хийдийн 1-4-р гудамж, ХБХ цэцэрлэг, Буян Налайх худалдааны төв, Наран хүнсний дэлгүүр тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Төв аймаг

14:00-17:00

Зуунмод сум Сүрлэн байр, 23-р байр орчмын хэрэглэгчид

 

Төв аймаг

10:00-13:00

Зуунмод сум Нисэхийн гэр хороололын хэрэглэгчид.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IV/28

 

Төв аймаг

11:00-17:00

Алтанбулаг, Баян-Өнжүүл сумын хэрэглэгчид

 

Сонгинохайрхан

10:30-18:00

8-11, 28-р хороо Зүүн баян уул 1-10, Мандал 1-13, Амьны орон сууц 3, Зүүн баян цагаан 1-12, ТЭЦ-3 1-8, Ногоон чулуут 1-9, Нуур 6, Баруун баян уул 6-р гудамж, 127, 163, 234-р цэцэрлэг, 105-р сургууль, 9-р хорооны цогцолбор, Гангар од дэвжих ХХК, Халиу марал ХХК, СХД ЭМН 3-р төв, Дэлхийн зөн, Төгс очир дагинас ХХК, Ану сервис, Ургамлын далай ХХК болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Баянгол

10:30-18:00

7, 11-р хороо Зүүн Ард Аюуш 1, 2, 5-7,9,10, ХД-1, 2 Хувьсгалчдын 2-5-р гудамж, Цагаан чулуу дотуур байр, Түнш импекс ХХК, Нэргүй Баянгол дүүргийн тохижилт үйлчилгээ, Хүүхдийн ивээх сан, Гео экологийн хүрээлэн болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Хан-Уул

10:30-18:00

2, 3-р хороо 19-р хороолол 1, 2, 7-10, 17, 18, 20-23, 28-33, 37, 40, хивс-33, Гэгээн өргөө-48, Александра-20, АПУ-56, Жи Эс-34-р байрууд 65, 67-р цэцэрлэг, 15, 52-р сургууль болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Хан-Уул

10:00-13:30

15-р хороо 48 А,Б,В, Богд хан уул 56, Зайсан 25/1, Туул гол 24/1-4, Мандал хотхон, Туул хотхон, Үйлдвэр 54, ХД 40, 50, 52-р байрууд, Дагина элегант таун, Чандмань импекс ХХК болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Баянзүрх

10:30-16:00

18-р хороо 13-р хороолол 1, 2, 5-9, Зүмбэр 13, Рокмон 9А, 23,  Бурмаа ХОС-ын 44, MCS 3-5, 16, Энхтайваны 6, 10-12, 43, 69-72, Дамдинсүрэн 24, Алтан өргөөгийн 72, 72Б-р байрууд, 22-р цэцэрлэг, 84-р сургууль, Цэцэрлэгжилт, Наран фүүдс,Баянзүрх ХҮТ, Ватиканы төлөөлөгчийн газар болон ойр орчмын хэрэглэгч

 

Сүхбаатар

10:30-18:00

11, 13-р хороо Хангайн 2-40, Рашааны 2-24, Зүүн сэлбийн 1-10-р гудамж, Алтжин ШТС, Говь түшээ ХХК, Номин супермаркет, Сансар худалдааны төв, Царам трейд ХХК, Сод монгол ШТС, Ус өргөх насос болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Сүхбаатар

10:30-17:00

Рашааны 6-9, Ногоон талбайн 6,7, Хангай 11, 12, 17-23-р гудамжууд, УИД-ын ажилчдын байр, 58-р бага сургууль, УСУГ-н харъяа зөөврийн ус түгээх байр, Заламт номгон ХХК, Шуртын анир ХХК, Алтан жолоо трейд ХХК, Зостын шовгор ХХК болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Сүхбаатар

10:30-14:00

7,8-р хороо Иргэн Дэмбэрэл ТҮЦ, Хос Сүлд ХХК, АРТ-79 СӨХ, Иргэн Энхбаясгалан, ОСНААУГ ХҮТ-5, Цэнгэлбаяр, Урлан урчуудын эвлэл, Газарзүй гео экологийн хүрээлэн, Дойчевурст ХХК, Гам ХХК Одкон Холдинг ХХК, Сэлбэ Плаза, Термотех ХХК болон ойр орчмын хэрэглэгчид.

 

Налайх

10.00- 18.00

2-р хороо МСҮТ-1-3-р гудамж, 88А, 88Б байр, Эрдмийн Оргил сургууль, Дотуур байр, МСҮТөв, Содон төв орон сууц, Голд мүүн ресторан.

 

Төв аймаг

10:00-18:00

Зуунмод сум 016-р нэгтгэл, Иргэн Баасанжав, Их майдар сан, Зэвсэгийн агуулах, орчмын хэрэглэгчид

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IV/29

 

Хан-Уул

11.00-17.00

Хишиг Арвин, МИАТ-ын сувилал, Буга, Нар Мон болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Сонгинохайрхан

10:30-18:00

20-р хороо Стандарт ус, Монгол нью пластик ххк, Эскон ХХК, Иргэн Батболд, Петро стар ххк, Мон цахилгаан утас ХХК, Кэрчин ХХК, ММК ХХК, Мон-айриш ХХК, Эм жи эл энержи ХХК, Капиталмаркет ХХК, А-жет лимитед ХХК, цээлмөрөн /ЭДТ ХХК/, Тарант ХХК, Дэмкапитал сервис ХХК, Ордгео /Просолид/ ХХК, Холч жинчин ХХК, Грийн сити гарден ххк, Заабар ХХК, Наранбулаг хан ХХК, Стандарт холдинг ХХК, Монаса ХХК, Ариун мэлмий ХХК болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Хан-Уул

10:30-18:00

9, 10-р хороо 7, 34, 35, 35А, 38, 60-64, 86а-р байрууд, Нисэх 6-10, АТБ-5-7, 49-р цэцэрлэг, 7-р сургууль, ЦТП, гүний худаг, Амин тус өрхийн эмнэлэг, ХУД-ийн тамгын газар, Янгир хайрхан ХХК, Орхон Их Сургууль, 10-р хорооны цогцолбор, Хасу Мандал Трейд ХХК болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Баянзүрх

10:30-17:00

8, 17-р хороо, Эрдэнэтолгой 29-40, Улаанхуаран 9, 13, 26-р гудамжууд, Хилчин-7, 55А,Б, 100А,Б, 102, 104, 106, 108, 407, Цагдаа хотхон 16, 55, 72, Амгалан ЦАӨЧ 50А, 48 айл 1,2-р байрууд, Академи хотхон, Шина харш, Харуул Алтай, Өнө ирээдүй, ХСИС-72, ЦЕГ-н харъяа ЦА СӨХ-үүд, Энхрий хүүхэд цэцэрлэг, 32-р цэцэрлэг, Дотоод хэргийн их сургууль, ХЦ-н 0119, 0164-р анги, ЗХ-ний 089-р анги, 052-р Ангийн зоорь, Амгалан цогцолбор, Тайгын булаг ХХК, Амин уул ХХК, Трансбус ХХК, Очир дагинас ХХК, МТ ШТС-127, Жинж өсөх ХХК, Престиж фүүд, Хуягт шонхор ХХК, Баганат өргөө ХХК болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Чингэлтэй

11:00-18:00

12-р хороо Булаг 1, 10-19-р гудамж, 154-р цэцэрлэг, Гэгээрэл хөгжлийн төв, Ямагт арвижих /Хүнсний дэлгүүр/, Өлзийтхайрхан /Дэлгүүр/, Бөмбүүлэй зайрмагны цех, Дэрзод ХХК, Оюунболд, Оюунчимэг /цайны газар/, Эн Би Си ТВ станц, Алтандэвш, ГБХ ХХК /Үйлчилгээ/, Бат инвест ХХК, Баатарсүх, Гантулга /Хөрөө харуул/, Өсөхцолмон /Цайны газар/, Гансүх /Үйлчилгээ/, Хот тохижилтын газар,

 

Сүхбаатар

10:30-15:00

8-р хороо 11-р хороолол 1-3, 25, 32, 34, 36/1-р байрууд, 2-р сургууль, Чингэс хаан дээд сургууль, Сувилахуйн сургууль, Үйлдвэр дизайны сургууль, Хөгжлийн бэрхшээлтэй хүний хөгжлийн төв, ШУТИС ҮТС, ШУТИС ҮТС оюутны байр, Дашчойлон хийд болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Сүхбаатар

15:30-18:00

7, 8-р хороо 11-р хороолол 1-6, 11, 21-р байрууд, Хэл иргэншлийн дээд сургууль, Монгол шуудан 20-р салбар, Голомт банк 4-р салбар, Оршил Констракшн болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Налайх

10.00- 18.00

2-р хороо 48-57, 59, 61-р байр, Цэцэрлэг, Баялаг налайх, Эрдмийн-Оргил 4-р байр, 119-р дунд сургууль болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Төв аймаг

10:00-13:00

Зуунмод сум 5-р багийн гэр хороололын хэрэглэгчид

 

Төв аймаг

14:00-17:00

Зуунмод сум Ажлын хувцасны үйлдвэр, Зуунмод 6-р баг, 40,41,42-р байр, Могол ноос ахуйн хэрэглэгчид

 

 

 

 

 

 

IV/30

 

Сонгинохайрхан

10:30-18:00

7, 8, 10, 11-р хороо Зүүн баян уул 1-5, Мандал 1-3, 13, Амьны орон сууц 3, Баян хошуу 8-25, Овоо 3, Булаг 1-2, Зүүн баян цагаан 1-12, Нуур 1-10-р гудамж, 227-р цэцэрлэг, 7-р хорооны цогцолбор, БОХЗТ лаборатори, Ган эх трейд, Одкон холдинг ХХК болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Сонгинохайрхан

10:30-18:00

7,8,28-р хороо нуурын 8-р гудамж, Баянхошууны 8,10,11,13-р гудамж , сансарын 4,9,11-р гудамж ,  ЦЭЭГ ХХК, ЗДТГ, Бүрд халуун ус, Дэлхийн зөн ОУБ, Усан сан , Монгол керамик тэр орчмын айл өрх, ААН-үүд

 

Баянгол

10:30-18:00

4, 5, 6-р хороо 10-р хороолол 2-11, 14а,б, 26/1-8, 28, 46, 47, 47/2-3, 49/5-6, 51, 53, 66, 80а,б, 87-3, 201-203, 302-р байрууд болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Чингэлтэй

11:00-17:00

12, 16-р хороо Булаг 12, 16, 19-22, Согоот 76, 77, 138-р сургууль, Дөмөн агт ХХК Мягмартулга, ЧД ЭМТ 12-хороо ӨМТ, Тэмуз ББН /Худалдаа/, Хөх үзүүр ХХК, Фэб ХХК, Онги хунт ХХК болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Баянзүрх

11:00-18:00

11-р хороо, Эмийн ургамлын 1-33, Усан сангийн 1-4-р гудамж, Ургах наран хороолол, ногоон зоорь, 284-р анги, 200-р цэцэрлэг, Нью сервер, Харганат, Эрчим арт, Дэлхий ази цогцолбор, Мобиком корпораци, Дөл түшиг, Мегавүүд, Хүү-Эрдэнэ, УСУГ-ын Завсарын усан сан, Бумбат амралт, Тес петролиум ШТС-45 болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Сүхбаатар

11:00-17:00

7-р хороо 11-р хороолол 7-10, 39, 41, Денвер 12АБ, З.Трейд 5АБ байр, Сүхбаатар дүүргийн тамгийн газар, Урлан урчуудын эвлэл, Гэмтлийн эмнэлэг, Шүүдэрт царам ХХК, МУИС /ЭБТ/, Экологийн цагдаагийн алба, МУ-ын консерватори, Их эрдэм ХХК, Монголын Ардчилсан холбоо, Одкон холдинг, Сэлбэ плаза, 135-р цэцэрлэг, Их засаг их сургуулийн оюутны 2-р байр, Хөгжим бүжгийн коллеж, Муис Экологийн сургалтын төв болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Налайх

10.00- 13.00

3-р хороо Тайж 1-6-р гудамж, 208-р цэцэрлэг болон тэр орчмын хэрэглэгчид

 

Налайх

14.00-18.00

4-р хороо Нисэхийн хорооны  4-10-р гудамж болон тэр орчмын хэрэглэгчид